2733
2739
عنوان

هر موقع یا شوهرم دعوامون میشه گریه میکنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 70 پست

نگران نشو عزیزم حساس و زودرنجن اینجورمردا احساساتی ان..شوهرمنم اوایل اینجوری بود یبارم رفته بود درخونمون به مامانم گفته بود منو دوست نداره گریه کرده بود..ماهم باعشق ازدواج کردیم گریه میکرد زود بغلش میکردم ...مقصرم من بودم هی نقطه ضعفاشو بروش میاوردم..کم کم تو موقع تنهایی وخلوت بهش گفتم این حرکت یعنی چی ...الان دیگه دوتا دخترداریم اینکارارونمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اااا شوهر منم همینه هر وقت حق با من باشه تو دعوا گریه ش میگیره 

ولی بهش اهمیت نمیدم اخرش هم اشکای منو پاک میکنه هم خودشو . همش میگه بسه دیگه بخاطر من 😐

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨
2731

اخی دلم واسش سوخت توروخدا کم جروبحث ودعوا کن باهاش ،مرد وقتی گریه کنه یعنی اخر ناراحتی 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738
مگه مردا جز گریه‌ی یکی دیگه رو درآوردن کار دیگه هم بلدن☹️شگفتا. انشالله مشکلتون حل بشه استارتر جان. ...

واقعا منم شوهرم دلش نازکه ولی همین جوری گریه نمیکنه ،ولی خودم تادلت بخواد گریه کردم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
نگران نشو عزیزم حساس و زودرنجن اینجورمردا احساساتی ان..شوهرمنم اوایل اینجوری بود یبارم رفته بود درخو ...

منم نقطه ضعفاشو به روش میارم ولی غیر مستقیم، صادقانه بخوام بگم گاهی منت میذارم بخاطر کارایی که کردم، چون سطح مالی خانواده من خیلیییی بالاتره، و من با اصرار خودم ازدواج کردم پدر مادرم ناراضی بودن 

اخی دلم واسش سوخت توروخدا کم جروبحث ودعوا کن باهاش ،مرد وقتی گریه کنه یعنی اخر ناراحتی 

الان دوساله ازدواج کردیم ۴ بار اینطوری شده، ولی بالاخره زن و شوهر مگه میشه دعوای جدی نکنن؟؟

2706