2737
2739

خانوما شوهرم مرد خیلی خوبیه، با عشق ازدواج کردیم و دعواهامون انگشت شماره، اخلاقاشم خیلی مردونست و مغروره، اما از بعد ازدواج چند باری که جدی دعوامون شده و باهم بحث کردیم و سر هم داد کشیدیم، اگه کوتاه نیام و روی حرفم پافشاری کنم و در واقع مثل همیشه زود کوتاه نیام و اگر حرفم جوری باشه که دارم بهش انتقاد شدیدی میکنم بغض میکنه و میون گریه فریاد میزنه، واقعا نمیدونم چیکار کنم وقتی به گریه میرسه منم مجبورم کوتاه بیام و کاری کنم غرورش لطمه نبینه، اما واقعا این رفتارش منو توی تنگنا قرار میده جوری که نتونم بابت اشتباهش محکم جلوش واستم، بنظرتون چرا اینطوریه؟ روم نمیشه به کسی بگم نمیخوام دید دیگران نسبت بهش عوض بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش منم اینطوره ۲۷ سالشه.

البته همشون اینطورن ولی این خیلی بیشتر بغض میکنه.

خو ناراحت میشه دیگه احساس داره.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2731
2738

مرد گریه کنه حتما ببرش روانپزشک باور کن این سستیه شوهرته الان عادیه فردا ک بچه بیادش واقعا اذیت میشی

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

خو با لحن ملایم باهاش صحبت کن لازم نیست سرش داد بزنی و دعوا کنید و اشکشو در بیاری عزیزم

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2706