2733
2734
عنوان

هر موقع یا شوهرم دعوامون میشه گریه میکنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 70 پست
منم نقطه ضعفاشو به روش میارم ولی غیر مستقیم، صادقانه بخوام بگم گاهی منت میذارم بخاطر کارایی که کردم، ...

منم خیلی منت میزاشتم از من کوچیکتره همسرم ولی با اینکه باهم دوست بودیمو دوست داشتیم همو تو جروبحث همش میگفتم تو پیگیرم بودی توعاشقم بودی و...همه چیو قاطی هم میکردم بعدها شرمنده میشدم بابت حرفام الان خداروشکر خیلی خیلی کم بحثمون میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خیلی منت میزاشتم از من کوچیکتره همسرم ولی با اینکه باهم دوست بودیمو دوست داشتیم همو تو جروبحث هم ...

الان همه فکر میکنن لابد رفتاراش زنونه ست، ولی واقعا نه، شما درک میکنی

الان دوساله ازدواج کردیم ۴ بار اینطوری شده، ولی بالاخره زن و شوهر مگه میشه دعوای جدی نکنن؟؟

اها تازه عروس دامادین ،اره مابیس ساله باهم زندگی میکنیم هم بعضی وقتا دعوامون میشه ،باید سعی کنیم بهتر زندگی کنیم همدیگرو اذیت نکنیم یه مقداری ازخودگذشتگی لازمه موفق باشی عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2742

مردا هم ادمن ،فقط زن که گریه نمیکنه عجیب نیس عزیزم ،حالا جوری شما گفتی فکر کردیم هرروز گریه میکنه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

دقیقا انگار شوهرمنوگفتی ...من نامزدبودیم بغلش میکردم خودمم گریه میکردم...بعدها بدم اومد از اینکه غرور نداره ولی نا امید نشدم چون خیلی مهربون وخوب بود باهام..تا الان یه حرف ناشایست توهین هیچی ندیدم ازش

2740
دقیقا منم همینطور، من سابقه داشته بهش توهین کنم ولی اون اصلا

برخلاف کساییکه میگن عشق همه چیز نیست ولی واسه من هست....ما خیلی چیزاروباهم تحمل کردیم اون بدخلقیای منو من بی پولیای اونو...ولی الان به نتیجه رسیدیم چون عاشق هم بودیم..اگر دوست داشتن نبود تحملی ام نبود