2752
2734
عنوان

سر نگاه کردن ب دخترا باهاش دعوام شده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 123 پست

من ک شوهرم میگه مبخوام نگاه نکنم ولی شیطون لعنت بهش،باز نمیتونم و عذاب وجدان می گیره  ،

خب منم بعد ۶ سال گفتن و گلگی که نکن دلم میشکنه،رسیدم ب این ک خودم تیپمو باز کنم،فصل تابستان ک میسه بیشترم باز میشن،منم با سینه و موی و دست  و پای باز میرم بیرون  تا ببینم حال دل شوهرم چجور میشه

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی وقته نمیدونم چمه 😔 دلم نمیخواد کس دیگه رو ببینه کس دیگه رو بخواد اما دلمم نمیخواد کنارم باشه د ...

من بنظرم با این تفاسیر،اون میره سرکار و تنها تو خونه ای بی تفریح، اره؟

2731
من بنظرم با این تفاسیر،اون میره سرکار و تنها تو خونه ای بی تفریح، اره؟

اره اما ی پسر پنج ماهه دارم ک کل وقتمو گرفته دوهفته ای میشه ک بهش گفتم حضانتشو بده بهم قبول کرد اما بعدش گفت تو میخوای بری اره گفتم نه اما باورش نشد گفت میدم بهت هروقت بخوای اما من چی ولی برام مهم نیست میخوام حضانت بچمو داشته باشم فقط

من اوایل ازدواج مث گشت ارشاد بودم واس شوهرم بیرون ک میرفتیم فقط درگیر این بودم ببینم چشمش دنبال کیه& ...

گشت ارشاد 😂😂😂😂😂

اره،عادت نی کنیم ولی جفتمون من ب نگاه گردن اون، اون ب باز گشتن من‌

گشت ارشاد 😂😂😂😂😂 اره،عادت نی کنیم ولی جفتمون من ب نگاه گردن اون، اون ب باز گشتن من‌

بنده خدا شوهر من درگیر چشم چرونی نیس یهو میبینی قفل میکنه ب ی چیز نگاه میکنه وقتی بهش گیر میدادم میفهمیدم مثلا ب ی چیز خیلی بی ربط نگاه میکنه و حواسش ب دختره نیس

ولی خب حس بدی بهم میداد

الان دیگ خوب شدم خودمم ن محجبه ام ن خیلی بی حجابم😂

اره اما ی پسر پنج ماهه دارم ک کل وقتمو گرفته دوهفته ای میشه ک بهش گفتم حضانتشو بده بهم قبول کرد اما ...

شما یکپ از نظر عاطفی دور شدین اونم بخاطر اون فسقلیه،خودتون باید زندگیتون نجات بدین.

قبول دارم بچه اول بی تجربگی تمام وقت آدمو میگیره،ولی ازش کمک بخواه با زبون خوش،نزار بدتر بشه.

از زبون فسقلیت بگو بابایی اومدی  دلم برات تنگ شده بود،بیا با من یکم بازی کن.

خودت از در میاد برو دم در،بوس کن،بغلش کن،ی عطری ادکلنی بزن قبلش.

یکم هواخواهش شو،اونم بهت بیشتر نزدیک میشه و محبت میکنه، 

این فاصله  ک بینتون هست کم کم از بین میره گلم.

بنده خدا شوهر من درگیر چشم چرونی نیس یهو میبینی قفل میکنه ب ی چیز نگاه میکنه وقتی بهش گیر میدادم میف ...

نه بابا،من شوهرم  قبول کرده نگاه می کنه

شما یکپ از نظر عاطفی دور شدین اونم بخاطر اون فسقلیه،خودتون باید زندگیتون نجات بدین. قبول دارم بچه ا ...

دلم نمیخواد اون خوبه میدونی هرکاری میکنه من هرروز دورتر میشم دلم میخواد برم جایی ک هیچوقت پیدامم نکنه دیوونه شدم اصلا

فهمیدی خانومی؟ ی جنله عاشفانه بندیس بزار تو جیبش.

ازشم تعریف کن،حتی اگر روت نمیشه  از زبون بچه ت،بگو خوشبحال من با این بابا ب این گلی،

هرچی میخره تشکر کن،نون میخره،میگه دستت درد نکنه تو برکت خونه ای.

ممنون و مرسی خالی نگو ،گفتی ام با حال کشدار و ناز بگو،مررررسی عزییزم

با همبن کارا نزدبکتر میشید،تو تل گرام،براش متن بفرست، ک مثلا ناز برای زن و نازکشی برای مرداست.

اگر نداری کانال،بیا خصوصی بهت بدم ای دی 

دلم نمیخواد اون خوبه میدونی هرکاری میکنه من هرروز دورتر میشم دلم میخواد برم جایی ک هیچوقت پیدامم نکن ...

هیچی نیست مامان گل،بهش میگن افسردگی بعد زایمان، منم داشتم.

فقط با شوهرت صمیمی باش بهش بگو ک دچار این افکاری و بگو کمک اون میتونه حالتو خوب کنه،فقط صمیمی باش و حرفی تو دلت نگه ندار.