2737
2734
عنوان

سر نگاه کردن ب دخترا باهاش دعوام شده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 123 پست
از این حرصم میگیره ک تاکیدم داره من اصلا نگاه نکردم و از این ادما خوشم نمیاد اما کامل توضیح داد پس ا ...

بنظرم زیاد حساس شدی عزیزم چرا زندگیو بکام خودتو اون زهر میکنی؟اگر سر و گوشش میجنبید که نمیومد بتو بگه...تو نهایتش باید با خنده میگفتی هوووو حالا نمیخاد انقد درموردشون توضیح بدی.تازه باید جوری رفتار کنی که انگا ر شان تو از اینجور ادما خیلی بالاتره و نمیخای درموردشون حرف بشنوی نه اینکه دعوا کنی

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نیست مامان گل،بهش میگن افسردگی بعد زایمان، منم داشتم. فقط با شوهرت صمیمی باش بهش بگو ک دچار ای ...

یعنی فقط ی افسردگی سادس؟ من عاشقش بودم اما الان نه نمیدونم شاید افسرده شدم کارایی ک گفتی رو انجام میدم مرسی وقت گذاشتی کاش جواب بده

2731
یعنی فقط ی افسردگی سادس؟ من عاشقش بودم اما الان نه نمیدونم شاید افسرده شدم کارایی ک گفتی رو انجام می ...

اخه منم تجربه ش رو داشتم اینجور شدم،هم انگار بی شوهرم نمیتونستم،و بیرون بود  دلتنگ بودم،میومد حوصله ش نداشتم، بقول شما میگفتم کاش میشد برم تو غاری،جایی تک و ننها.

ب حق این شبا و ماه پربرکت، حال دلت خوش باشه ان شالله 😍😘

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
همش از دیشب فک میکنم اون هیز شده اون نگاه کرده شاید خوشش اونده

خوشش اومده بود میومد به شما میگفت؟؟؟ دلش صافه و هیچ هیزی نداره که اومده مثل یه دوست واست تعریف کرده. با حساس بودن رابطتونو خراب نکن. از الان بیخیال شو به این افکار. حیف نیست بخاطر دونفر غریبه زندگیتونو تلخ کنی؟ 

2740
بنظرم زیاد حساس شدی عزیزم چرا زندگیو بکام خودتو اون زهر میکنی؟اگر سر و گوشش میجنبید که نمیومد بتو بگ ...

خب اینکه تعریف کرده اره،ولی من شوهرم اولا گردن ننیگرفت بعد گردن گرفت.

بعدشم نگاه خوشگلا میکنه این نه عجق وجقا،

شوهرم نگاه میکنه من همونجا کنار میمیرم،دیگه بخوام دعوا کنم یا نکنم نداره زندگی زهرمارمم نمیشه  من فقط میمیرم زنده میشم

از این حرصم میگیره ک تاکیدم داره من اصلا نگاه نکردم و از این ادما خوشم نمیاد اما کامل توضیح داد پس ا ...

حرص نخور وقتی هم امد با ناز بگو من دوستت دارم ک روت حساسم و دلم نمیخواد همون جور ک من ب مرد عریبه نگاه نمیکنم توهم عین من به خانمهای دیگه نگاه نکنی 

آتو نده دستش ک بعدها بخواد از این طریق حرصت بده دیگه اگ چیزی هم گفت بی تفاوت باش ک بدونه کمترین اهمیتو برات داره حتی اگ از داخل حرص میخوری

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
من ک شوهرم میگه مبخوام نگاه نکنم ولی شیطون لعنت بهش،باز نمیتونم و عذاب وجدان می گیره  ، خب منم ...

حالاطرف متاهله تحریکم بشه یجوری حلش میکنه یاروکه مجرده یارو که نوجوان و جوانه تو اوج بلوغشه چی؟

تیجش این میشه یه مضلومی دیگه رو دستمالی میکنن

اقا وجدانن با حجابم نشدید بد پوشش نیشید

یارو میگه برا دل خودمه

ولی همش چک میکنه ببینم تونسته چن نگاه هیز رو‌جلب کنه

منظورم به شما نیست کلی گفتم

بد پوششی تو جامعه یه امدی شخصی ننیست یه معضل اجتماعیه

حالاطرف متاهله تحریکم بشه یجوری حلش میکنه یاروکه مجرده یارو که نوجوان و جوانه تو اوج بلوغشه چی؟ تیج ...

من ک نمیتونم جامعه رو تغییر بدم ،شوهرمم نتونستم،ناچارم ب تغییر خودم والا انقدر بد حجاب زیاد شده ک ما تابلوییم،اگر خواهی نشی رسوا همرنگ جماعت شو

حالاطرف متاهله تحریکم بشه یجوری حلش میکنه یاروکه مجرده یارو که نوجوان و جوانه تو اوج بلوغشه چی؟ تیج ...

بعدش اینکه بیرون تحریک بشه و تو خونه رو زنش پیاده کنه،کثیفترین کار ک خیانته

من ک نمیتونم جامعه رو تغییر بدم ،شوهرمم نتونستم،ناچارم ب تغییر خودم والا انقدر بد حجاب زیاد شده ک ما ...

قرار هم نیست ما جامعه رو یه تنه تعییر بدیم

اگه هم لازم باشه تغییر بدیم باید اول از خودمون شروع کنیم

بعد برسیم به جامعه

شاید جامعه بخوان چوب تو استین راه برن ماهم باید چوب تو استین راه بریم؟

اره اینم خیلی کثیفه یارو بیرون تحریک بشه بیاد ناموس مردم به زنش نزدیک بشه

ولی نمیدونم جامعه دنبال چیه که ایطور ناموسشون در معرض دید میزارن که از دیدنش لذت ببرن

گیرمش یارو مذهبی باشع بتوته به سختی خودش رو کنترل کنه نگاه نکنه

یارو میاد بقول شوهر یوی از کاربرا با یه جمله میگه پسر پیغمبر که نیستم نگاه نکنم

هیزی چشمشو توجیه میکنه

این قضیه دو طرفست اول خانم پوشش رو درست متعارف و عقلانی کنه بعد مددم هم نگاهش رو کنترل میکنه

ولی تورو بخدا اگه یه خانم با پوشش بهز تتو رو سینه و دستو مانتو جلو باز رو برو یه خانمی هم بیاد خانمه نگاهش نمیکنه؟

چه برسه به اینکه مرد از این چیزا لذت هم میبره نگاه نکنه؟

هانمها پوششو انسانی کنه اقا هم نگاهشو کنترل کنه

قرار هم نیست ما جامعه رو یه تنه تعییر بدیم اگه هم لازم باشه تغییر بدیم باید اول از خودمون شروع کنیم ...

من ربطش ب داستان خودمو نمیدونم 

من اول پاک باحجاب بودم نهی از منکر کردم برا شوهرم نشد.

حالا من باحجاب بمونم شوهرم نگاه نمیکنه؟میکنه پس منم کار خودمو میکنم

2706