2733
2739
عنوان

سر نگاه کردن ب دخترا باهاش دعوام شده+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 123 پست
من ربطش ب داستان خودمو نمیدونم  من اول پاک باحجاب بودم نهی از منکر کردم برا شوهرم نشد. حالا م ...

شوهرتون کار بد کنه شما هم باید کار اونو تکرار کنید؟

مگه شما با پوشش باز بگردید شوهرتون از نگاه بد منصرف میشه؟

بابا شما خودتون یه شخصیت مستقل دارید چرا خودتون رو تا این حد وابسته به شوهرتون میکنید که خودتون رو تا این حد شبیه شوهر کنید

حرف من اینه از اینکه یه مرد هیز نگاه کنه حس چندش بهتون دست نمیده؟

از اینکه یه نفر با دیدن شما به بیراهه کشیده بشه عذاب وجدان ندارید

نگید جامعه وصعش خرابتر از این چیزاس که با دیدن پوشش ما تحت تاثیر قرار بگیرن   حالا من پوشش شما رو که ندیدم بخوام محکوم کنم

ولی خودتون بهتر میدونید پوششتون مناسبه یا نه

اینکه یه زن شوهر داره بچه هم داره بعد بهش پیشنهاد میدن حس چندش بهش دست نمیده

شوهرتون کار بد کنه شما هم باید کار اونو تکرار کنید؟ مگه شما با پوشش باز بگردید شوهرتون از نگاه بد م ...

چرا نمیگیرم،واسه همینه ک تا الانم حجاب داشتم،ولی الان میگم انقد هستن ک یکی بیشتر فرقی نداره،ولی شوهرم شاید نگاه دیگران بهم ببینه،بهتر متوجه کارش بشه و دست برداره،چون اون نگاه گردنش رو پذیرفته و از هرکس پرسیدم گفتن اراده خودش ضعیفه برای ترکش میخوام اراده ش بیشتر کنم با این کار

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیگیرم،واسه همینه ک تا الانم حجاب داشتم،ولی الان میگم انقد هستن ک یکی بیشتر فرقی نداره،ولی شوهر ...

خب اگه قرار باشه همه این طرز فکر رو داشته باشن یه نفر یه نفر پیشه کل جامعه

خب غیرتشو تحریک کن شما پوششتون رو مناسب کنید بگو تو فیزیکم داریم قانون نیوتن میگه به هر میزان به جسمی نیرو وارد کنی همون جسم به همون اندازه بهت نیرو وارد میکنه

همون ضرب المثل خودمون که میگه با هر دست بدی با همون دست هم میگیری

بگو کم به نانوس مردم نگاه کن که به ناموست نگاه نکنن

بگو من از نگاهای هرزه حس چندش دارم انوقت تو بهت بر نمیخوره بد نگاهم کنن

خب اگه قرار باشه همه این طرز فکر رو داشته باشن یه نفر یه نفر پیشه کل جامعه خب غیرتشو تحریک کن شما پ ...

بابا گفتم اینو،میگه من نمیخوام نگاه کنم باور کن شیطون گوام میزنه😏

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2731