2733
2739
عنوان

خاطره ی زایمان من فقط در۱۵‌دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 59 پست
خوندمت اسی اولین کسی هستی که با خوندن داستانت انقدر امیدوار شدم وختی میگی استان تحملم بالاست ی حس خو ...

فدات عزیزم لطف داری ❤

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
اولش چراخیلی تغییرکردم ولی به مرورجمع شدم بعدبچه ی سوم هم رژیم گرفتم وبا۱۵کیلوکاهش خداروشکرخیلی راضی ...

چه خوب من که این فکر داغونم کرده الان پسرم ۷سالش شد میترسم دومی اقدام کنم چون شوهرمم خیلی حساسه رو این موضوع 😢پسرمم تنهاست شوهرم میگه نمیخواد یدونه بسه اما بخاطر پسرم خودم میخوام بیارم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مبارکه . ایشالا خوش قدم باشه . وای خدا من چقد میترسم از زایمان طبیعی . هر وقت باردار شدم حتما ...

خداروشکرمن سراخری شبش اونقدرگلاب خوردم صبح گلاب به روت شکمم کارکردووقتی زایمان کردم اتفاقی نیفتادخدانخواست آبروم بره😄

2731
عزیزم هفته۳۷اینا سینه هاتو تحریک کن چیزای شیرین بخور پیاده روی کن که سر بچه بیاد پایین.والا من کارخو ...

😁😁

خیلی میترسم،دعا کن بخیر بگذره،سر اولی خودم اصرار داشتم طبیعی باشم چون نمیدونستم چه خبره.

الان که رفتم و چشیدم و فهمیدم چه خبره دیگه نمیخوام برممم😭😭😭

دارم خاطره تو میخونم خدا نکشتت عجب دلی داشتی رفتی نشستی تو آرایشگاه😁😁😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
خدا حفظشون کنه عزیزم بچه هات دخترن یا پسر؟آخه شنیدم میگن زایمان اول کمی سخته بقیش آسون میشه.بچه ها ب ...

اولی دختره دومی وسومی پسرزایمانم سردومی خیلی سخت بودمن به تحریک حساسم ماما۳۷‌هفته بودم معاینه کرداساسی صبحش به خونریزی افتادم دقیق از۷صبح دردکشیدم تا۴صبح روزبعدزایمان کردم

خداروشکرمن سراخری شبش اونقدرگلاب خوردم صبح گلاب به روت شکمم کارکردووقتی زایمان کردم اتفاقی نیفتادخدا ...

وای منم سر اولی اتفاقی نیفتاد.

ولی خیلی نگرانم سر دومی یه وقت چیزی بیاد،واااای خیلی افتضاحه😣😣😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
وای منم سر اولی اتفاقی نیفتاد. ولی خیلی نگرانم سر دومی یه وقت چیزی بیاد،واااای خیلی افتضاحه😣😣😣

برای خودشون عادیه نگران نباش بعدش اون موقع اونقدردردداری خجالت نمیفهمی چیه اصلا😁

برای خودشون عادیه نگران نباش بعدش اون موقع اونقدردردداری خجالت نمیفهمی چیه اصلا😁

آره واقعا وای😥😥😥

میگم‌من ۳۳ هفته م

۳۲ رفتم سونو بچم‌ چرخیده بود سرش کاملا پایین بود😞احتمالش هست بچرخه بریچ شه؟؟یا نه دیگه؟؟

بچه هاببخشیدمن برم نمازبخونم وبه نینیم شیربدم ان شاالله خاطره ام به دردتون خورده باشه بعدان میام سوالی بودجواب میدم 

آره واقعا وای😥😥😥 میگم‌من ۳۳ هفته م ۳۲ رفتم سونو بچم‌ چرخیده بود سرش کاملا پایین بود😞احتمالش هس ...

نمیدونم دقیق ولی فکرنکنم دیگه بچرخه