2737
2734
عنوان

خاطره ی زایمان من فقط در۱۵‌دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 59 پست
تحریک همون معاینس نیلو جان؟

اره عزیزم همون معاینه اس فقط فکرکنم بیشتردستشون رومیبرن داخل 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شیاف دقیقا چه کاربردی داره برای زایمان؟

نمیدونم شایدچون باعث میشه روده هاخالی بشن باعث القای دردزایمان بشه چون من وقتی شیاف استفاده کردم درد شدیدی توکمرم حس میکردم قشنگ مثل  دلپیچه های زایمان بودولی به مرورکم شد

2728
وای نیلو خعلییییئ خوج ب حالتتتتتت

فدات عزیزم ان شاالله بارداری بعدیت به همین راحتی زایمان کنی وبیای خاطره اشوبرامون تعریف کنی 😘

عین من تاپیک زایمان داری؟

نه 🙁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
با این ترسی ک ب جون من افتاده خیال بچه دومو ندارم راستش

من همیشه سعی میکنم باترسام روبه روشم همیشه به خودم میگم من نمیترسم حتی اگرواقعابترسم ،الان چون تازه زایمان کردی هنوزترسش تووجودته به مرورکم میشه ولی کلان من سه بارزایمان کردم که هرسه بارزایمانم باهم فرق میکردان شاالله اگریه روزتصمیم گرفتی دوباره نینی بیاری ایندفعه راحترین بارداری وزایمان روتجربه کنی 

من همیشه سعی میکنم باترسام روبه روشم همیشه به خودم میگم من نمیترسم حتی اگرواقعابترسم ،الان چون تازه ...

ممنون عزیزم.ینی ممکنه اگر یه روزی ب سرم بزنه برای بچه دوم؛این بار زایمانم راحت باشه؟

ممنون عزیزم.ینی ممکنه اگر یه روزی ب سرم بزنه برای بچه دوم؛این بار زایمانم راحت باشه؟

ان شالله زایمان دوم معمولاراحت تره ولی نبایدخیلی فاصله بیفته 

مثلا چقدر؟ برام دعا کن نیلو جان.فوبیای زایمان گرفتم اصلا

حتمان دعات میکنم عزیزم بنظرم سه سال خیلی خوبه ولی حتمان توبارداری سعی کن فعال باشی تازایمانت آسون تربشه وحتمان مامای خصوصی بگیرخیلی کمک کننده اس