2733
2739
عنوان

دیشب واس اولین بارشوهرم رفت جداخوابید

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 110 پست

این مسئله ای نیست ک شوهرت بابتش قهر کنه رابطه دو نفرس باید بری باهاش صحبت کنی بگی این نیازو خواست دو نفره و دلیل نداره الکی قهر کنی چون امادگیشو نداشتم من

مرا عهدیست با جانان❤😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گف نمیام دیگه هیچوقت سمتت

بابا برو خودتو خوشگل کن ارایش کن انرژی بگیری بعدم برو سمتش بگو میخوام از دلت دربیارم گفت نه اینا ولم کن من ادم نیستم قربون صدقش برو رام میشه😁

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
درعوض زن هم هروقت خواست باید مرد بگه چشم... این چه حرفیه خوب زن یا مردی که فشار روشه تنها راه پاسخ ...

خب وقتی زن یا مرد اون لحظه دلش نمیخاد رابطه .رابطه رو باید اشتیاق داشته باشی بهش،مگه زوره،اگه با یه بار پس زدن میخاد بره باکس دیگه بخوابه بره به جهنم.حالا منظورم با مردایی هست که هرروز رابطه میخان .

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2740
گفتم بهش اصلاگوش نمیده گف من میرم دیگم نمیام سمتت

مرد وقتی نیاز داره فقط بفکر نیازشه دیگه به این چیزا فک نمیکنه ..خیلی گرم شوهرت؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

الان جدابخوابه من چکارکنم میترسم ازراه بدربشه اه خیلی بدم میادازاین شرایط چون نمیدونم چجوری درستش کنم

لوندی تو ذاتم نیس یکی دوروز لوندی میکنم بعدش یادم میره بایدلوندی کنم ومعمولی میشم 

یکبارمن خواب بودم عصربود شوهرم اومد بیدارم کرد ودرخواست کرد منم گفتم برو بعدا خوابم میاد اونم قهر کر ...

اخییییی طفلک دلم براش خیلی سوخت...بیچاره چه فشاری رو تحمل کرده اخه منم یه بار اینجوری شدم ودعوااا......اونم چه دعوایی ها...اخرشم زدم شیشه پنجره رو شکستم...یعنی چی رد میده اخه...مسخره اه

واقعا در عجبم از بعضی زنا انگار فقط ازدواج کردیم که شریک جنسی هم بشیم

این دقیقا مثه اینه شوهرتون پول داشته باشه توی جیبش بعد شما بگین من به مثلااا پدبهداشتی نیاز فوری دارم شوهرتون بگه مگ من فقط افریده شدم ک بتو پول بدم؟ من الان شرایط دادن پول به تورو ندارم .

یعنی چی؟؟؟؟ چی میگین شماااا؟؟؟ اون یه نیازه ک بعضی وقتا خیلیم جدیه. مرد از طریق همسرش نتونه رفعش کنه پس چیکار کنه بره تو خیابون؟

بره تو خیابون هم ک میاین میگین خیانت دیدم و فلان...

take it easy! But...take it
یعنی چی میگین چرا قبول نکردی؟؟؟پس خود زن چی؟؟مگه گوسفندیم ما هروقت اونا خواستن بگیم چشم 😒

من مدل رفتار بقیه شوهرا رو نمیدونم اما تو خونه ما من و شوهرم برابریم نه اون چوپونه نه من ببعی 

هر وقت هرکدوممون نیاز داشته باشیم نه بهم نمیگیم 

حتی وقتی قهر باشیم! من بیشتر کشش پیدا میکنم ب رابطه اون همیشه استقبال میکنه 

نزن دیگه این حرفو

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      
2706