2733
2739
عنوان

عروسي برادرم نزديكه ولي...

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 161 پست

وای منم عروسی داداشمه نه خودم نه پسرم نه شوهرم لباس نداریم یه قرون هم پس انداز نداریم لباسا هم که گرون آرایشگاه هر جا زنگ زدم میگن شنیون ساده ۲۵۰ تا ۴۵۰ اونی که من‌پسندیدم گفت ۴۵۰ تازه کادو عروسی هم هست موندم چه کنم بخدا

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای منم عروسی داداشمه نه خودم نه پسرم نه شوهرم لباس نداریم یه قرون هم پس انداز نداریم لباسا هم که گر ...

الهي مباركه

پس حسابي بايد خرج كني

من كه مجبوره يه آرايشگاه ارزون برم 

حداقل لباس خوبي بتونم بخرم

خي بايد از سر و ته همه چي بزنم

حالا ميگم شماها جايي نمشناسيد لباساش خوشگل و خوش دوخت باشه البته قيمت خيلييي مناسب

بنظر منم چاره ای نیست، یا کرایه کن، یا اینکه اگه با دوستات سایز مشترک دارین از اونا کمک بگیر، نمیدونم مجلسی دسته دوم هست یا نه، اون دوستمون که میگن هست، یه پیگیری بکن، امیدوارم یه لباس خوب واسه خودت و بچه ها پیدا بشه.

بچه هات دختر هستن یا پسر؟ سایزشون چنده؟

2740

زهره جان من خودم مدتیه با وینک آشا شدم یه برنامه است سایت هم داره لباس هامو گذاشتم توش چرخ بزنی می تونی لباسهای خوبی پیدا کنی با قیمت مناسب چو لباس مجلسی ها رو خانما یه بار بیشتر نمی پوشن

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
هيچكس نيست كه سايزش بهم بخوره عروسي برادرمم هست نميتونم لباس بد بپوشم چندساله منتظريم دومادش كنيم ...

غصه نخور عزیزم، ایشالا یه راه خوب پیدا میشه، بچه ها اینجا نظرای خوبی میزارن، امیدوارم زود زود مشکلت حل بشه

الهي مباركه پس حسابي بايد خرج كني من كه مجبوره يه آرايشگاه ارزون برم  حداقل لباس خوبي بتونم ...

عزیزم غصه نخور ایشالا به خوبی و خوشی میگذره بدون لباس نمیمونی 😍😘

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍