2733
2739
عنوان

ترک خود ارضایی .. احوال خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 283248 بازدید | 395 پست
من هم مدت زیادی از ابتدای زندگی مشکل شما را داشتم و بعد از هر رابطه شوهرم کاملا ارضا میشد ولی من هرگ ...

روانشناس چه کمکی کرد میشه یکمشو. بگید . دقیقا منم مشکل شمارو دارم ولی متاسفانه شرایط بیرون رفتن ندارم 😔😔ازاین موضوع خیلی ناراحتم

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان منم پای چشمام خیلی سیاهو گوده نکنه بقیه فک میکنن منم خودارضایی میکنم؟؟؟؟اخه چجوری رفعش کنم ای ...

شما ریزش مو ندارین؟ تونستی ترک کنی؟

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیس..کس در این آفاق به دلتنگیه من نیس💔🖤
2731

http://amirkkho.blogfa.com ) به دیگرانم بگو برا تبلیغ نی اصلا )این سایتمه برو توش به مولا احتمال زیاد درمان پیدا میکنی برا تبلیغم نیست به جون مادرم و وقتم نمی کنم بفرستم🥺 برا دیگران و سایتهای دیگه هم بفرست.... منم می فرستم تو هم بفرست اونا هم برا دیگران و....😍 استمنا کمتر میشه

سلام من یه پسر ۱۴سالم از ۱۲سالگی جق میزنم و یه هفته فقد تنوستم جلو خودم بگیرم و بدن ضیعف شده و چشم ها و کمرم درد میکنه و کلیه هام و وقتی کار بد کردم دیگه برام آبش نمیاد و من دیگه می خوام این کار نکنم اعصاب خورد شده و حافظه ضیعف لطفاً کمک کنید و برام دعا کنید همون خوب بشیم

شما ها می تونید من از امروز شروع کردم و توبه کنید از نظر وقتی به فکر کارهای بد افتاید برید پیش خانوداتان غذا های مقویی بخورید و ورزش کنید پیاده روی والیبال و بسکتبال بال شما میتونید نماز هم بخوانید و توبه کنید من از امروز شروع می کنم

سلام من یه پسر ۱۶ ساله هستم 

متاسفانه در ۱۴ سالگی منم مرتکب گناه خودارضایی شده بودم 

میخام کل داستانمو براتون بگم ما خانواده گی رفتیم کیش برای سفر 

یادم میاد وقتی داشتیم عکس میگرفتیم عکاس که عکسو نوشتم داد خودمو دیدم از خودم متنفرم شدم یه بدن لاغر زشت یه صورت استخوانی بد فرم اصلا یه وضعی بود از اونجا دیگه انقد متنفرم شدم از خودم یه مدت افسردگی گرفتم به خودم قول دادم ترکش کنم برم باشگاه بدنسازی ثبت نام کنم من به خدا گفتم جبرانش میکنم و کردم اون موقع ۴۹ کیلو بودم بعد از یکسال و نیم وزنم رفت رو ۹۴ کیلو الان من ورزشکارم قهرمان بدنسازی فیزیک کلاسیک استان هستم 

الان زمین تا آسمون تغییر کردم روزی هزار بار خداروشُکر میکنم که ترک کردم .

همه میتونن ترک کنن فقط اراده میخاد 

2740
وقتی کسی تو ارتباط با شوهرش ارضا نشه و عذاب بکشه بعد بره سراغ خودارضایی اون تکلیفش چیه بنظرتون دوستا ...

سلام اون شخص اعتماد به نفس ضعیفی داره خودشو نباید پوچ بدونه رابطه‌ی جنسی باید هر دو شریک بتونن همو راضی کنن 

وقتی راضی میشن که یه پوزیشن خوب رو که مد نظرشونه و علاقه دارن انجام بدن 

سلام دوستان اول از همه بگم که خودارضایی یعنی مرگ زود رس جسم و روح ب دست خود طرف انواع اقسام درد در جسم رو با این عمل زشت ب جون خودم خریدم روح و روانمم که نابود شده در کل حوصله صحبت نیست اما اما هر چ زود تر این عمل زشت رد کنار بذارید

سلام عزیزم خوبی؟نمیدونم هستی یا نه 

ولی میشه بگی چجوری ترک کردی بخدا منم کلیییی دعا میکنم نماز میخونم ولی احساس میکنم دیگه تو نماز هم آرامش ندارم هعیییی میاد سراغم 

چیکار کنم بنظرت 😭😭

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
سلام عزیزم خوبی؟نمیدونم هستی یا نه  ولی میشه بگی چجوری ترک کردی بخدا منم کلیییی دعا میکنم نماز ...

برنامه مس به طلا رو نصب کن عزیزم مطمن باش موفق میشی🌱

و همینطور سایت داداش رضا و کتابهایی که تو این زمینه نوشته

سلام من یه پسر ۱۴سالم از ۱۲سالگی جق میزنم و یه هفته فقد تنوستم جلو خودم بگیرم و بدن ضیعف شده و چشم ه ...

برنامه مس به طلا رو نصب کنید مطمنا موفق میشید 

وهمینطور سایت داداش رضا مراجعه کنید🌱

عزیزان من بخاطردلسوزی واحساس تکلیف الهی

واسه کسیکه بخاطر خودارضایی زندگیش داره وحشتناک ازهم میپاشه وخودش خبرنداره 

واقعا قویترین سپر واسه ترک این کار فقط(نمازهست 

نمازاول وقت البته باید توبه کنی ازترک نماز نمازاول وقت بخونی من ۲۰سال درگیربودم خیلیا درگیرن فک میکنن فقط خودشون اینکارومیکنن زیادکارب جزئیات نداریم فقط ی چیزو محکم وکوبنده میگم اگه تازه شروع کردی یاچندسال شیرینی این کارمثل فرورفتن توی عسل میمونه و ب تدریج غرق میشید

بااین همه صحبت میخوام بگم ک من چطورترک کردم

۱.نمازاول وقت(سبک نشمردن نماز)(عجله واسه نمازخوندن)

۲.قرآن خوندن(بامعنی+درک معنی+درک نشانه هادرقرآن واسه پذیرفتن قرآن(چهارقل+حمد).دعا.زیارت عاشورا.قطع رفاقت بابی نمازهای هرزه گو.ورزش.غسل.توبه ازکارم.فاصله گرفتن ازافرادیکه لایق همنشینی نیستن.مطالعه وتحقیق دراینترنت(سایتهای معتبر(کلا خلاصه همه حرفام ((((توبه ازترک نماز وتوبه از ترک گناه))))من ازهمه گناهان توبه کردم ب امیداینکه خدا کمک کنه امیدوارم ب همه ما کمک کنه انشالله

2706