2733
2734
عنوان

راجب نامزدم

91 بازدید | 6 پست

وقتی پیشمه خیلی خوبه یا باهام مهربون و خوبه برام چیز میز میخره ولی وقتی تو گوشی حرف میزنیم خیلی سرده اصلا پیام عاشقانه نمیفرسته یه جوریه اصلا بعضی وقتا شک میکنم که دوسم داره واقعا

وگرنه تا بگی مهربون خوبه از نزدیک ولی تو گوشی اصلا یه مدلیه خیلی خشکه با قلب جواب میده تا بوس یا تاحالا نشده همینجوری خودش یه پیام عاشقانه بده

خب شاید ادم پیامی نیست بلد نیست کلا

بابا خسته شدم من آدم احساسی هستم کلا الان یه ساله نامزدیم تاحالا نشده تو اینستا برا من یه کلیپ عاشقانه بفرسته باور میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بابا خسته شدم من آدم احساسی هستم کلا الان یه ساله نامزدیم تاحالا نشده تو اینستا برا من یه کلیپ عاشقا ...

باورم که میشه ولی خب مردا بلد نیستن باید مث بچه یادشون بدی تازه خیلیام یاد نمیگیرن

شوهر من محبت کلامیش صفرررر کلا

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2731
باورم که میشه ولی خب مردا بلد نیستن باید مث بچه یادشون بدی تازه خیلیام یاد نمیگیرن شوهر من محبت کلا ...

من خیلی دارم اذیت میشم بعضی وقتا هی میگم یعنی دوسم داره