2752
2734
عنوان

ترک خود ارضایی .. احوال خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 284135 بازدید | 395 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات صلوات میفرستم ک هیچ وقت دیگه تکرار نشه انشالله

واس منم دعا کن منم همینم ۱۴ سالمه میخوام ترک کنم ولی نمیتونم میخوام حسشو از وجودم نابود کنم خیلی بده خیلی بد من دوستم یکیش اینطوری بود بچه ها میگفتن مدیون شوهر ایندتی 

برام دعا کنید

2731
نه تاثیری ندیدم فقط حالم از خودم بهم میخورد که مث بقیه نیستم

ابجی توام برام دعا کن منم مثل توام تاپیک تورو ک دیدم میخوام ترک کنم خیلی بده منم از خودم بدم میاد  بنظرم این ی مشکل و ایراده دعا کن واسم

واس منم دعا کن منم همینم ۱۴ سالمه میخوام ترک کنم ولی نمیتونم میخوام حسشو از وجودم نابود کنم خیلی بده ...

عزیزم از همین الان شروع کن 

فاصله بگیر 

اینکار گناه کبیره است و به عواقبش فکر کن 

اگر شرایط ازدواج رو داری ازدواج کن 

💙
عزیزم از همین الان شروع کن  فاصله بگیر  اینکار گناه کبیره است و به عواقبش فکر کن  ...

همیشه با ازدواج حل نمیشه                                               اونی ک شوهرش ارضاش نمیکنه و خاب این مسائل رو میبینه چی نمیتونه جلو خودشو بگیره چی!؟مث  من 😔😔

سلام خواهر خوبم.... خواستم فراتر از چادری بودنم به اطلاع شما برسونم که تحصیلات حوزوی سطح دو هم دارم، ...

خانم شما یه احکام رو اوردی اینجا وداری میگی زنها اگه بادستشو خودشوو تحریک کنن استمنا نیست خیلی خیلی متاسفم تحصیلات حوزه داری واینجا تبلیغ استمنا میکنی 

گناه استمنات یه طرف تبلیغ اینحا هم یه طرف 

اونی که شما ازمراجع گفتین واسه جنابته که زن مثله مرد ترشحش همراه با جهیدن نیست همینکه بدنش سست بشه واوجه لذت رو حس کنه غسل بهش واجبه

واستمنا یعنی لذت جنسی با دست خود وطلب اوج لذت جنسی فرقی هم بین زن مرد نیست

حوزوی هستی واستمنا میکنی متاسفم ینی اینقدر بی اراده ایی شما به جایه این دکترهایی که بعضا کاری به احکام خدا ندارن وفقط مغزشون با علم غرب پرشده مشورت نگیر که گفته مالشی باشه اشکال نداره متاسفم شما دنبال راهی هستین که گناهتونو توجیه کنید بدون کمترین سرزنش

شما با شوهرتون س ک س تراپ برید تا یاد بگیری با شوهرت ارضا بشی همون مالشی که تو بادستت میکنی شوهرت با دست خودش واست بکنه وارضات کنه حتی شنیدم اگه شوهرت خوابش میبره زن میتونه خودش دست شوهرشو روی التش ماساژ بده تا ارضا بشه ینی درکل فقط فقط با بدن شوهرت میتونی ارضا بشی وهرکار دیگه غیر از این حرااااااااام وگناه کبیرس کاش به جایه اینکه  با دکترهای غرب گر که بعضا اصلن بلد نیستن نماز بخونن با دوتااساتید حوزت حرف میزدی 

فقط زودتر توبه کن که تو بد منجلابی هستی

خواهر خوبم.... اینکه در سن 17 سالگی این کار را انجام میدی کاملا طبیعی و منطبق و متناسب با سن شماست.. ...

وااای برتو واقعا شک دارم حوزوی باشی

اینچه مشورتی داری میدی چی توکلت کردن روانشناسهایی که تمام علمشون رو از غرب گرفتن برو چهارتا احکام بخون چهارتا دیث بخون 

اینقدگناه کبیره رو عادی جلوه نده مردم رو به فساد اخلاقی که توشی دعوت نکن

پاسخ شما را در دو پست بالا آورده ام. استفتا از چند مرجع تقلید و آیت الله بهجت.... به شرطی غسل واجب م ...

اکثرعلما شرط جهنده بودن رو فقط واسه اقایون اوردن فقط ایت الله بهجت گفتن واسه زن شرط جهنده رو هم اوردن

اخه زنکه ابش هیچ وقت با جهش بیرون نمیاد همون که اوج لذت رو حس کنه وبدن سست بشه غسل واجبه

من سر  موضوع خود ارضایی بیش از 20 جلسه روانکاوی رفتم و 6 ماه دارو استفاده کردم... دست آخر یه دک ...

اون دکتر اورولوئست یه دکتر احمقی بوده که افکار غرب فقط ملاک ذهنشه وهیچ بویی از اسلام وخدا نبرده

وچقدر توراحت حرف اونو که حرف شیطان بوده رو پذیرفتی چون حال مبارزه بانفست رو نداری چون به گناهه زشت ورکیکت عادت کردی و میخای مجوز داشته باشی

اون دکتر یک احمق بوده برو ببین پیامبرت ص چی میگه راجب به خودارضایی ملاک اسلام هست وبس

خواهر گرامی ثناخاتون عزیز.... این مسئله را هم می توان از دیدگاه دینی نگاه کرد و هم می توان از منظر ر ...

کی میگه گناهه من که نگفتم توکه نگفتی خدا گفته پیامبر گفتن ائمه گفتن گناهه وکبیره هم هست

این روانشناسهای غربی میگن اگه بگی گناهه وصع بدتر میشه غلط کردن

اونا میخان این مسئله رو عادی نشون بدن نه اسلام عزیز خدا میگه گناهه بزرگی هست واگه ههرکسی که مبتلا باشه وگناه  بودنشو حس کنه عذاب وجدان داشته باشه راحتتر میتونه ترک کنه سریعتر ترک میکنه

ولی اگه گفت عادیه عذاب وجدان نداشته باش هرکس ترک نمی