2737
2734
عنوان

ترک خود ارضایی .. احوال خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 282622 بازدید | 395 پست

آفرین ترک اعتیاد همیشه سخته و تو ارادشو داشتی 

آی لاو یو داری به قول ارسطو😃😃

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید علت دیگه ای داشته باشه این چیزا ب چشم ندیدی پس درسته؟

اينا علت نيست عواملي ه رخ ميده بعد از ي مدت انجام دادنش

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
نه بابا . دلم برای اونهایی که انجام میدن سوخت . یه مشکل به همه مشکلاتشون اضافه شده . من متاهلم اینقد ...

خوش بحالت ما از بس رابطه نداریم خیلی وقتا به خودارضایی فکر میکنم متاسفانه😔

2728
نه بابا . دلم برای اونهایی که انجام میدن سوخت . یه مشکل به همه مشکلاتشون اضافه شده . من متاهلم اینقد ...

واااااااا

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2740

واقعا باریک!!!!ترک گناه کبیره خیلی سخته,احسنت به شما عزیزم،شما جهاد اکبر انجام دادی مبارزه با نفس صد باریک الله

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خوش بحالت ما از بس رابطه نداریم خیلی وقتا به خودارضایی فکر میکنم متاسفانه😔

باید بگردی و علت سردی بین خودتو و همسرت رو پیدا کنی . سردی و دوری آفت زندگی زناشوییه . اگه زود به دادش نرسی منجر میشه به طلاق عاطفی و هزاران مشکل دیگه .

تازه من قبلایه مطلب خوندم که نوزادوقتی شیرمیخوره وسینه ی مادرشوحین شیرخوردن گازمیگیره اونم ازشهوته د ...

من هم یکی دوماه بعداز ازدواج دیدم یبار شوهرم بعد رابطه گفت ارضا شدی؟من😯ارضا چیه🤔.نمیدونستم باید ارضا بشم فک میکردم فقط رابطه بسه

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢