2733
2739
عنوان

موقعیت مالی در ازدواج چرا برای بعضی دخترا مهم نیست ؟وقتی که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 240 پست

چرا اینجورین بعضیا😂😂حسادته یا فکرشون 

حرفی میزنی هزار تا فکر مسمومشون رو تعمیم میدن به کامنتت

کی گفته هر کی با فقرا ازدواج نمیکنه موافق کودک‌همسریه؟کی گفته هر کی پولداره دست کسیو نگرفته؟کی گفته کسی که به بقیه میگه بیشعور خودش از همه بیشعور تر نیست؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل مثه بعضیا عقده پول ندارم خودمو به پول نمیفروشم

وقتی خود ادم پولدار باشه خودشو نمیفروشه چون خودش داره😉

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
لطفا نظرتون رو با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

خب شما برید ببینید من بر چه مبنایی این کامنت رو گذاشتم کامنت اونایی رو چک کنین مثل بچه مهد کودکی گزارش میزنن یک نفر یک تنه کلی جنجال راه انداخت تو این تاپیک هرکسی نظر خودشو محترمانه گفت ولی ایشون میخوان تحمیل کنن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ناراحت کننده است واقعا  انگار نه انگار که دنیای بعد مرگی هم هست حالا بلفرض پولدارترین ادمم باش ...

مهم نیست پولدار بودن یا نبودن عقاید هرکسی مربوط به خودشه و نمیشه تغییر داد بحث اینه که اینجا کاربرا عادت کردن فقط بهم بپرن و جنجال به پا کنن 

استارتر تاپیک زد خوشت نیومد تاپیک رو ترک کن نه اینکه به همه بپری 

به قول شما حالا ادمای پولدار هم خیلی هاشون خیرشون به هیچکس نخورده چه فایده داره اون پولداری

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

من نامزدم هم سطح خودمه.

قبل هم دوست بودیم.

تا همین الان هم سعی کردم ی هزاری از طرفش نیاد برام.

ی بیرون رفتیم حساب کرده سعی کردم دفعه بعد من حساب کنم هرچند نمیزاره.

ولی من سعی میکنم.

زندگی رو هم میشه با هم ساخت.

ادم خودشو نباید رو پسر مردم طلپ کنه.

البته نظر شخصی خودمه.

چون تشنه پول نیستیم چون پول ندیده نیستیم چون محتاج پول نیستیم چون هدفمون از ازدواج پول نیست

ربطی نداره عزیزم شما وقتی تو خونه پدرت توی رفاه کامل زندگی کردی نمیتونی سختی رو تحمل کنی بعد یه مدت خسته میشی کلافه میشی همین کلافگی رو عشق و احساست هم تاثیر میذاره

پول خوشبختی نمیاره ولی بی پولی بدبختی میاره

2740

کاملاااااا موافقم و اینایی ک میگن ن 

منم ی زمانی مثل شما فکر میکردم تا اینکه با یکی ک انسانیت داشت ولی وضع بدی داشت وارد رابطه شدم و فهمیدم ک واقعا پول مهمه و اشتباه میکردم 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
عزیزم ادم باید خودش پول داشته باشه. نه که چشمش به پول یکی دیگه باشه.

اره ولی اینکه فقط خودت داشته باشی خرج اونم بدی خوب نیس و ب مرور عشق از بین میره

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

نمیگیم مهم نیست 

به یه سنی برسی متوجه میشی هیشکی بی نقص نیس و هرکسیو انتخاب کنی باید با یه سری چیزاش کنار بیای 

فقط باید انتخاب کنی اونایی که میتونی باهاشون کنار بیای چین

انتخاب خود آدمه بخواد با بی پولی طرف کنار بیاد ولی بخاد به چیزای دیگه ای که شوهرش داره افتخار کنه 

اصن چرا فقر و رفاه من باید بسته به شوهر باشه؟ رفاه یا فقر من بسته به خودمه نه شوهر

همه مثل تو که پزشک نمیشن 

آنقدر این حرفها رو میزنید همه پسرها تنبل و بی عار شدن 

مرد باید مایحتاج همسرشو تامین گنه حتی اگه خانومش پزشک باشه 

خوب دختری که وضعش خوبه خونه پدر تامینه پول درس و کتابش رو میده چرا شوهر میکنه بمونه خونه پدر تا مستقل شه بعد با یه نفر در سطح مالی خودش ازدواج کنه 

اینجوری که شما میگید دخترای ۱۸ ساله باید با شوگر ددی ازدواج کنن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706