2737
2734
عنوان

دکترم بهم گفته بهتره باردار شی نگرانم شدیدددد😣😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 167 پست
این دیگه ظلمه

من سر یه مسئله ای این همه وزنم یهو رفت بالا پنج سال پیش 14 کیلو کمتر بودم الان ده کیلو هنوز مونپه به اون وزنی کع میخوام برسم ولی تا اونجایی که بشه ادامه میدم اولویت برام اقدامه. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
من هر وقت میخوان رژیممو بشکنم یاد ایتکه اگه نشکنم مامان میشم و میتونم بچه امو توی بغلم بگیرم بهم انگ ...

ای جونم چ انگیزه ایی چ حرف قشنگی واقعا ک چ خوب گفتی.منم بهش فکرمیکنممم ممنون دوستم💖💛💙❤💚💜💓💛❤💚💜💙💛❤💚💜💙💗💗💓💖💕💙💜💞💚❤💛💗

امیدوارباش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر یه مسئله ای این همه وزنم یهو رفت بالا پنج سال پیش 14 کیلو کمتر بودم الان ده کیلو هنوز مونپه به ...

منم دندونام داغونه سوراخه ولی درد ندارم میترسم بارداربشم اذیت شم.دکتر ب منم گف ده کیلو کم کنم

امیدوارباش 
2728
الهم صل علی محمدواله محمد

عزیزم عاشق امضات شدم وقتی خواندم بغض کردم 

چقدر قشنگ نوشتی و درک کردی حال یه مادر منتظر رو

آره راست میگی منم حس میکنم یه مادرم درست شبیه متن تو

اونو با تمام وجودم حس میکنم آره منم یه مادرم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
ای جونم چ انگیزه ایی چ حرف قشنگی واقعا ک چ خوب گفتی.منم بهش فکرمیکنممم ممنون دوستم💖💛💙❤💚💜💓💛❤💚 ...

آره عزیزم. تلاشت رو بکن ما باید مامان بشیم. اینکه آدم جگر گوشه اشو بغلش بگیره و با خنده هاش بخنده و به عشقش زندگی کنه خیلی ذوق داذه. ما لایق مادر شدن هستیم چون خدا رو داریم و خدا ما رو تنها نمیذاره از اولم توکلم به خدا بود الانم به خودش توکل کردم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
خیلی غصه نخور منم از مجردیم تنبلی و کیست داشتم خداروشکر الان دوتا بچه دارم ی دختر پنج ساله ی پسر ده ...

چیکار کردی خوش بحالللللللت

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2738
منم دندونام داغونه سوراخه ولی درد ندارم میترسم بارداربشم اذیت شم.دکتر ب منم گف ده کیلو کم کنم

دندوناتو اونایی که پر کردنیه بده پر کنن عصب کشی ها رو یا کشیدنی ها رو هم انجام بده خدا کریمه. من دندون عقلام کشیدنیه. یکی از دندونامم دکتر میگفت پر نکن نزدیک به عصبه ولی احتمالا پرش کنم چون وقت ندارم تا اون موقع. کلا میخوام توی خرداد فقط به دندونام برسم و ورزش کنم.

آره عزیزم. تلاشت رو بکن ما باید مامان بشیم. اینکه آدم جگر گوشه اشو بغلش بگیره و با خنده هاش بخنده و ...

😭😭😭😭هنین امشب دراز کشیده بودم ازگوشه چشمام اشک سرازیر شدمامانم خونمون بود گفتم مامان من مادر نمیشم کلی ناراحت شد گف اینجور نگو امشب دعا کن اول از خدا بخواه بعد از حضرت علی مرادتو بده ولی باور میکنی ی کلمه هم نخواستم ازشون کلا دیگه از دعا کردن ناامید شدم

امیدوارباش 

میشه عجله نکنید میدونم انتظار سخته. ولی آدم قبل بچه دارشدن خیلی رویایی فکرمیکنه واقعا بچه اعصاب فولادی میخواد من که بعد از دنیا اومدن پسرم واقعا بعضی وقتا پشیمون میشم از بچه دارشدن انقدر که رو مخن

بخدا براش لباس میخرم اسباب بازی میخرم قایم میکنم کسی نبینه ولی بازم ناامید میشم.

اتفاقا منم لباس خریدم امیدت به خدا باشه. خدا همون کسیه که به حضرت مریم بدون اینکه همسریداشته باشه حضرت عیس رو دادن و حضرت موسی سنگ ذو شکافتن و گل زیر سنگ رو نشون دادن که زیر دریا بوده و خدا ازش غافل نبوده. ما میتونیم. 

عزیزم تهران هستی؟

2706