2737
2739
عنوان

کیا باشوهراشون عشق هیجانی دارن؟؟؟تنوع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 94 پست

ما نفرت هیجانی داریم از هم تف تو قبر پدرش

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیابگو دیگه ثواب داره اموزش بدی دعات میکنممم

برات نوشتم بخون 

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤
تا حالا توچایش فلفل ریختی؟؟؟؟من ریختم ای حال داد...یا صبح جمعه با پارچ اب شوشوتو بیدار کردی؟؟؟؟باز م ...

حالا فلفلو امتحان میکنم ولی ارایش توخواب وپارچ آبو آخه بدش میادتوخواب ناراحت میشه اونوقت حالابیا اقا رو ازقهردربیار

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.
خوب توشروع کن بلاخره باید از یه جایی شروع کنی  من لخت که میشینه از پشت سر یه چیز یخ میچسبونم ب ...

خب عزیزم شاید شوهر استارتر خوشش نیاد و برخورد بدی باهاش بکنه 

برای هر کی یه کارایی هیجان انگیز و جالبه استارتر اونا رو باید پیدا کنه 

یه بار شوهر من تو آسانسور داشت باهام شوخی می‌کرد آنچنان زدم تو گوشش که تا دو ساعت سرخ سرخ بود 

چون اون لحظه خیلی خسته و عصبی بودم از شوخیشم بیشتر لجم گرفت تا خوشم بیاد 😂😂

مثلا شاید شخصیت شوهرش در حدی نباشه که زنگ خونه بزنه و فرار کنه 

2740
حالا فلفلو امتحان میکنم ولی ارایش توخواب وپارچ آبو آخه بدش میادتوخواب ناراحت میشه اونوقت حالابیا اقا ...

استارتر خواهشا هر کی هر چی اینجا تعریف کرد نری اجرا کنی بعد کلا زندگیت بهم بریزه 

هر کی از هر شوخی و هیجانی خوشش نمیاد 

از ما گفتن 

شخصیتا متفاوته 

ینی این کامنتا کارای ساده نبود؟

چرا عزیزم بعضیاش ساده بود 

اما از نظر من بعضیاش جالب نبود و زیاده روی بود 

باز سلیقه ها فرق داره شما ببین کدومش برات جالبه و شوهرت هم خوشش میاد اونا رو اجرا کن

چرا عزیزم بعضیاش ساده بود  اما از نظر من بعضیاش جالب نبود و زیاده روی بود  باز سلیقه ها ...

حرف شما درسته ما هم نگفتیم برو اجراش کن که استارتر گفت چکار میکنین زندگی تون هیجانیه ما هم از کارامون گفتیم

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤
آخه چطوری اصلا بلدنیستم    

♻️♻️♻️
🔑سیاست زنانه(قسمت اول)

خانومااا دوست دارید سیاست زنونه یاد بگیرید،پس خوندن این مطلب را از دست ندین👇🏻

بخونیددد........................................................................هر شب بخونید و تکرار کنید

⚜زیاد زنگ نزنید و همیشه شما زودتر خداحافظی کنین

⚜لازم نیست جزییات مخارج رو توضیح بدین. مثلا هر چیزی و چقدر خریدم. یه توضیح کلی بدید

⚜ توی مدیریت خونه بزارید تو یه سری چیزا مردا تصمیم بگیرن و شما خودتون و گاهی به خنگی بزنید و این باعث میشه مردا حس غرور کنن که مثلا بیشتر میفهمن .

⚜فداکاری هاتون و پنهان نکنید . مثلا تو بی پولی هاشون میرید حراجی خرید طوری برخورد نکنید انگار حدتون اینه بلکه طوری برخورد کنید که شما ملاحظه کردین.

⚜میاد خونه و خسته است با بوس و محبت لباساش و در بیارید بهش لباس راحت و دمپایی راحت بدید تا تو خونه راه بره.

⚜ مسیولیت زیادی قبول نکنید فقط از راه دور و با سیاست حواستون به همه چی باشه.

⚜با جاری صمیمی نشید طوری رفتار کنید همون اول بدونه رابطه با شما حد و مرز داره.

⚜ توی تمام مهمونی ها شیک و آراسته باشید.

⚜کدبانوبودنتون و همون روز اول به خاناده شوهرتون نشون ندید که براتون میشه وظیفه.

⚜ از کارهای مثبت همسرتون قدردانی کنید .

⚜ بهش القا کنید که شما رو حمایت کنهمثلا کسی بهتون حرفی زد و ناراحت شدید بگید خوبه که تو رو دارم و کنارمی و میتونم همه سختی ها رو فراموش کنم.

⚜غرزدن ممنوعععععععععععععععع

⚜پرحرفی ممنوعععععععععععع

⚜پیش شوهرتون هرگززززززززززززززززززززز از خانوادش بد نگید

منتظر ادامه این مطلب باشید...

♻️♻️♻️

2706