2733
2734
عنوان

کیا باشوهراشون عشق هیجانی دارن؟؟؟تنوع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2872 بازدید | 94 پست
وووای ماهم این کارو کردیم البته من این کارو کردم اونم مجبور شده دربره

دقیقا من میزنم مجبوره ک باهام فرار کنه🤣🤣🤣🤣

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرم خوب نیست از شوهراتون میگین اینجا بعد اون که شوهرش شاید این خوبی هارو نداشته باشه و خوبی های ...

حرفتو تا حدودی قبول دارم اما قبول کن سایت تبدیل به محل غیبت خواهر شوهر و مادر شوهر و ....شده !

کاشکی با این تاپیک یاد بگیریم خوبی های شوهرمونو ببینیم !و با دید حسادت نگاه نکنیم!

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....
آخه چطوری اصلا بلدنیستم    

به نطرمن ذاتیه خودتم معلومه ارومی

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤
به نطرمن ذاتیه خودتم معلومه ارومی

ارره واقعاااا میدونی ماخییییلی عین همیم به خاطراین خسته شدم میگم کاش که یکم باهم فرق داشتیم حتی بعضی وقتا شدیدترمنه اخلاقاش نمیدونم چکارکنم

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.

جونم برات بگه خواهر😌

تو ظرف سوپش کلی فلفل حل میکنم،میخوره میره فضا

اونم در عوض تو قوطی شامپو مخصوصم ی کوچولو خاک میریزه  منم واسه تلافی فرداش که داریم میریم سرکار وقتی حواسش نیس یجور میبوسمش که رد رژ بمونه،ابرو نمونه واسش  

علاوه بر این کلا دوتامون پایه ایم،یهو میزنه به سرمون ساعت 11شب میریم بیرون فلافل میخوریم...یا اینکه زنگ میزنیم به داداشم سرکارش میذاریم(اخه داداشم خیلی شوخ و پایه س)

و........

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
ارره واقعاااا میدونی ماخییییلی عین همیم به خاطراین خسته شدم میگم کاش که یکم باهم فرق داشتیم حتی بعضی ...

خوب توشروع کن بلاخره باید از یه جایی شروع کنی 

من لخت که میشینه از پشت سر یه چیز یخ میچسبونم به بدنش..زنگ خونه ی مردمو میزنم اونم مجبوره دره...شرط بندی میکنیم....بازی میکنیم...حموم میره درو روش قفل میکنم برقم خاموش ..من کلا شیطونم ولی همسرم ارومه من این کارارو میکنم اونم به خودش میاد تلافی میکنه

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤
2706