2752
2734
عنوان

پنج روزه اسنترا میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 41 پست
عزیزم وزنت بالا نرفته

ن عزیزم قبلش الانزاپین و سرترالین باهم میخوردم ک الانزاپین خیلی وزنمو بالا برد توی یکسال ده کیلو چاق شدم قطعش کردم ورم کرده بودم خیلی

اما سرترالین وزنو بالانمیبره دکتر روانپزشکم بهم گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ن عزیزم قبلش الانزاپین و سرترالین باهم میخوردم ک الانزاپین خیلی وزنمو بالا برد توی یکسال ده کیلو چاق ...

منم دکتربرام نوشته از اضافه وزنش میترسم نمی‌خورم پس خیالم راحت باشه

منم از یک چهارم شروع کردم بمنم نساخت متاسفانه ،گذاشتمش کنار،منم ته دلم خالی میشد معده م میسوخت دو سه ساعت بعد خوردنشم غم عالم میریخت تو دلم،خوشبحال اونایی که بهشون میسازه چون شنیدم خیلی اروم میکنه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
خواهرم میخورد اوایل به شدت تپش قلب گرفت بدنش میلرزید بعد عادی شد ولی خب اضافه وزنم میاره 

اسنترا را نباسد وقتی خیلی اضطراب و استرست بالاست مصرف کنی

اینجپری معده درد میگیری و ناخوداگاه خیلی میخوری 

در کنارش باید مایعات زیاد مصرف کنی که جلوی پرخوریت را بگیره

2706