2733
2734

حسش نیس☹

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لایک کنید بیام بخونم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

ی بار داشتم ادای یکی از دخترای محلو درمیاوردم سرم چنان خورد به آهن تخت ک تا نیم ساعت همه جارو تار میدیدم😐😐😐دیگه هیچوقت ادای کسیو نگرفتم😕👌

نی نی یار دلخورم ازت😭😭

از بامزگی دخترم بگم 

دو سال و نیمشه یه بار عروسکش رو بغل کرده بود داشت با باباش بازی می کرد 

باباش اومد باهاش شوخی کنه عروسکش رو گرفت پرید تو آشپزخونه 

یهو دخترم داد زد بچه رو کجا می بری😆😆😇😇😇

2738

تو شعبه يكي از صندلاي ما خرابه همه در حال كش رفتن صندلي همن😂😂

لعنتي جني عه يهو ميره بالا يهو مياد پايين.

دوست پسرم(همكاريم)تپله وزنش سنگينه اونروزي قرعه به اسم اون افتادو صندلي خوابه واسه اون بود داشت با يه مشتري حرف ميزد منم كنارش واستاده بودم ، يهو صندلي رفت پايين😂😂يارو مشتريه ترسيد اين بيوفته دستشو ازون سوراخي شيشه آورد تو گفت اقا دستتو بده بمن نيوفتي🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من تركيده بودم فقط همينطوري اشكام ميومد از خنده مشتريه اسكل بود.

من چن روز پیش روزه نبودم ولی همش ادای روزه دارارو درمیاوردم موقه اذان بود داشتم هندونه میبردیم بزارم سره سفره دیدم کسی خونه نیس گفتم بزار یه مزه ای ام کنم اقا ازشانس یه قاچه گنده ام برداشتم تاگزاشتم دهنم یهو دیدم پدرشوهربالاسرمه افتادم ب سرفه پدرشوهرم هی میگف من ندیدم بخدا من ندیدم🤣اخرش نتونسم تودهنم نگ دارم انداختم بیرون ولی تاشب هی میگف میخندید😄