2733
2734
من چن روز پیش روزه نبودم ولی همش ادای روزه دارارو درمیاوردم موقه اذان بود داشتم هندونه میبردیم بزارم ...

😂😂😂😂

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
میخوام بدونم کدوم بیمارستان زایمان کنم بهتره.قم

ولی عصر شنیدم خوبه خواهرشوهرم دوتاذاونجا زایید

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل ازدواج شوهرم روم خیلی حساس بود خیلییییییی ، بعد با ی مشاور حرف زدم گفت باید اعتمادشو جلب کنی مثلا وقتی خیلی آرومین باهاش حرف بزن و بگو که چقد دوسش داری و بهش ابراز علاقه کن ، ی روز مام تو عالم عارفانه و عاشقانه بسر میبردیم که حرف روانشناسه یادم افتاد دیدم هوا عاشقانس خواستم واسه شوهرم دلبری کنم که مثلا از حساسیتاش کم بشه 😦😦😦 یهو نمیدونم منه خنگ اون کلمه رو از کجام در آوردم گفتم علی جان باور کن من فقط زن تو هستم ، و زن هیچکس دیگه ای نیستم یهو شوهرم صدو هشتاد درجه برگشت  بینیش پر باد شد رگ گردنش زد بیرون با صدایی غضبناک گفت مگه قراره زن  کس دیگه ای هم باشی ؟؟؟؟؟؟؟  آقا ی وضعی بود نیا و نبین ینی بعد شش سال الانم میپرسه تورو خدا منظورت از اون حرف چی بود ؟؟؟؟ بعد من اینجوری میشم😰😰😰

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2731
اوایل ازدواج شوهرم روم خیلی حساس بود خیلییییییی ، بعد با ی مشاور حرف زدم گفت باید اعتمادشو جلب کنی م ...

یااااااااعلی😂😂😂😂😂😂😂😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
واااای خخخخ پوکیدم مث شوهره منه پس همسره شمام

آره بخدا الانم میپرسه منظورت چی بود ؟؟؟؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2740
این اخلاقی ک گفتیو مث شوهره من

اااااا پس خدا صبرت بده من که شکر خدا با این اخلاقش تونستم کنار بیام

میخوام اسم دخترمو بذارم حسنی شوهرم میگه فاطمه چجوری مخشو بزنم    

هر دو قشنگن ولی حسنی خییییلی قشنگه ، ببین بگو پیامبر اکرم فرمودن که اسم بچه رو مادر باید انتخاب کنه