2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای گلم بازم واسه شما خوبه میزاره آرایش ملایم کنی ، من اصلا اصلا نمیزاره البته خودمم زیاد دوس ندارم ...

وای چ سخت اتفاقا شوهرم اوایل همینطور بود ینی کرم نرم کننده هم میزدم شر راه مینداخت یه مدت دارو خورد بعدش یواش یواش گیردادناش کم شد الان اگ خانوادش بزارن فک نکنم دیگ کاری بهم داشته باشه ولی جلو اونا گیرمیده

یه بار خونه مادر شوهر بودم تو دوران عقدهستم هنوز بعد این سیب زمینی سرخ میکرد داد دسته من گفت برم رب بگیرم بیام منم دستم و زدم به کمرم خواستم مثل این اشپزا باشم تابه رو تکون دادم بعد انداختم بالا که سیب زمینی ها بالا پایین بشن دستش کنده شد تابه افتاد روغن ریخت رو گاز منم سریع سیب زمینی هارو ریختم تو یه پلاستیک زیر اشغالا قایمش کردم روی گازو تمیز کردم دسته تابه رو به جوری وصل کردم بهش اومده بود هی میگفت ولی سیب زمینی خیلی کم شدن منم گفتم نه پختن آب شدن خخخخخ 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
2731
خودمم میگم همینو.ولی نمیدونم هزینشو شرایطش چجوریه

پارسال نقریبا یک و پونصد بود 

پونصد تخفیف بیمارستان بود

پزشکت کیه؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
پزشک خاصی ندارم.مگه خصوصیه

بله

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
ینی قراردادندارن؟ولی یه نفربود گفت کل هزینه ام شده۲۵۰

اون پارسال با بیمه مرکز خدمات حوزه علمیه بود

امسال نیست همین بیمه؟

۷۰۰ رو فقط مرکز خدمات میده+۵۰۰ تخفیف بیمارستان

حالا نمیدونم چه قدر بمونه برات

فکر کنم تقریبا ۵۰۰ تومن باید بدی