1147
1267
عنوان

تاپیک یلدا

205 بازدید | 17 پست

که شوهرش با منشیه ریخته بودن رو هم اخرش چی شد? رفت در خونه زنه? به شوهر زنه گفت? 

خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم

یکی براش توضیح بده من حالم خراب میشه بهش فکر میکنم دوست دارم شوهرشو زنده به گور کنم

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
یکی براش توضیح بده من حالم خراب میشه بهش فکر میکنم دوست دارم شوهرشو زنده به گور کنم

بگو دیگه لطفا

خدا از بابت فرزند سالم. صالح. خوش قدم. خوش سیما. خوش آتیه ای که بهم لطف فرمودی ممنونم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

روزی هزار بار این تا پیک تکرار میشه ولی این یلدا خانم همه رو تو کف گذاشته😞😞😞

نرو وقتی دلت☺میدونی پا مه هنوز☺نرو کارتو نیست منو نبینی یه روز😢نرواینجوری☺نرو نگو مجبوری نرو آخه این دوری چی داره براموووون😢😢نروتاوقتی باخودمی خوشبختی تموم مبشه این سختی رد میشه غماموووون😍😍لب تر کن غرقت میشم👍👍👍
1258
عمو شوهرش تهدیدش کرده بوده ولی دیدم تاپیک زده قرارشده ۲۵تومن یا۲۰تومن نقدبهش بدن طلاق بگیره 

ادرس تاپیکشو میگی? عمو یلدارو تهدید مرده بود که چی? 

ببخشید جهیزیش با این مقدارپول.عصری تاپیک زده بود بالاخره تصمیم گرفتم

ادرسشو کپی میکنی? 

8
َمیگفت همین پولم عموش میخوادبده شوهرش نداره بده.بعدم چون شوهرش هیچی ندهره اونجوری۸ماهی یه سکه.گفت نق ...

عتوان تاپسکش چی بود

1226