2733
2739
عنوان

نمی‌دونم چرا حس میکنم حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 42 پست
میگما خانوما میشه تخمک گذاری داشته باشی ولی ترشح نداشته باشی؟؟؟؟

آره من اصلا تا حالا هیچکدوم از این ترشحاتی که چپ و راست براش تاپیک میزنن نداشتم تو عمرم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
میگما خانوما میشه تخمک گذاری داشته باشی ولی ترشح نداشته باشی؟؟؟؟

نمی‌دونم من همیشه ترشح داشتم ولی این ماه نداشتم چرا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم هر ماه جلوگبری میکنم باز هم توهم میگیزم ک باردارم😂یروز از پری بگزره توهم لگد زدن بچه حالت تهوع ...

😂😂😂😂

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2740
منم هر ماه جلوگبری میکنم باز هم توهم میگیزم ک باردارم😂یروز از پری بگزره توهم لگد زدن بچه حالت تهوع ...

فازت چيه؟. يه روز بعد پري اگر هم حامله باشي مگه بچه هم در كاره كه پا داشته باشه لگد بزنه🤦‍♀️

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
چرا ناراحت میشی؟ آخه گفتی دوس ندارم حامله باشم... خب متاهل هستی، حامله باشی بهرحال امر مبارکیه، هدی ...

نه عزیزم ناراحت نشدم 

ولی سوالات برام عجیب اومد 

به نظرتون بی بی بزارم فردا 

2706