2737
2739
عنوان

نمی‌دونم چرا حس میکنم حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 42 پست

آخه میدونید چند روز خیلی بد سی نه هام درد میکرد ینی نمیتونستم دست بزنم یا راه برم 

خیلی هم گوجه سبز میخورم 

می‌تونه ربط داشته باشه 

در حالی ک ۱۵ روز از تموم شدن پری میگذره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

خواهش جواببخشید بدین من 21روزپاکم ..امشب یعنی یک ساعت ونیم قرص جلوگیری خوردم پریودم نیامد وروزه بمونم..بعد پنج دقیقه رفتم دستشویی لک قهوه یا دیدم و تمام الان یک ساعت ونیم چیزی نیومدیعنی پریود شدم...سیکلم 33روزست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما دستتم میگیری زیر شکمت راه میری😅😙

نه دیگه تا اون حد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2728
خواهش جواببخشید بدین من 21روزپاکم ..امشب یعنی یک ساعت ونیم قرص جلوگیری خوردم پریودم نیامد وروزه بمون ...

من نمی‌دونم ازین چیزا سر در نمیارم 

منم هر ماه جلوگبری میکنم باز هم توهم میگیزم ک باردارم😂یروز از پری بگزره توهم لگد زدن بچه حالت تهوع ...

منم جلوگیری میکردم فکر میکردم توهم دارم.نگو ۶ هفته باردار بودم و خبرنداشتم.😐 نخند یهو دیدی توهمت راست از آب دراومد😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
سلام عشقم اصلا یادم نبود انشالله فردا😂😘

پروفایلت داغونم کرده.😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
آخه برای خیلیا توی دوران نامزدی پیش میاد که به بارداربودنشون مشکوک شن

آره همینطوره

منم جلوگیری میکردم فکر میکردم توهم دارم.نگو ۶ هفته باردار بودم و خبرنداشتم.😐 نخند یهو دیدی توهمت را ...

خداکنه منم اینطور حامله شم چون نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم ک میخام یا نه🙄😓

خداکنه منم اینطور حامله شم چون نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم ک میخام یا نه🙄😓

من ۳ سال بود ازدواج کرده بودم نمیخواستم سرکار میرفتم وسط شکار یهو باردار شدم.😂 ایشالله عزیزم.هر چی که خودت دوس داری حدابهت بده.