1265
1273

درسته میگن قابلمه بهتره برا پخت خورشت ها و غذاهای گوشتی ؟؟؟

شما از کدوم یکی استفاده میکنید؟؟

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

زودپز که زودتر میپزه🤔

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز دو قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
1279
8

فقط قابلمه 

پنج ساله ازدواج کردم زودپزمو از کارتون در نیووردم 😐

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1226

من اصلا زودپز ندارم میترسم از. زود پز فقط قابلمه 

البته برای من چون سرامیکی و تفلونه یه قابلمه روحی از مامانم گرفتم تواون خورش میپزم بعدها اگه دست باز بشه یه سفالی برای ابگوشت و... یه مسی برای خورش میگیرم

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه
من زودپز دارم ولی یک بارم استفاده نکردم چون خیلیییی میترسم برای همین فقط و فقط با قابلمه همه ی غذاها ...

منم میترسم از زودپز سوت میکشه قلبم تند میزنه همش میوم الان میترکه

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه
قابلمه !!زودپز بخاطر فشار زیادی که داخلش ایجاد میشه تمام موادمغدی از بین میبره

پس درسته میگن زود پز خوب نیست

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 
1252