1265
1273

از کجا دراوردیش??

اهل شعرم...اهل تنهایی ودرد...                            پیشه ام فریاد است!!! کاسبم... کاسب دل...               صادراتم شادی....وارداتم غم و درد....                                دوستانی دارم، سرد تر از سردی برف                         گاه گاهی یخشان میشکند... گاه گاهی دلشان میسوزد ولی از روی ترحم سرزمینی دارم                                                 مردمانش همه دوست ولی از روی ریا...                        خنده ام میگیرد...دلشان مرده ولی لبشان خندان است گله از اهل تماشادارم...گله از اینهمه حاشا دارم...  خنده ام میگیرد!!من خودم اهل تماشا هستم...                گاه گاهی دلی میسازم و میفروشم به شما...               تا به آواز صداقت که در آن زندانیست...                       دل بی مهر شما تازه شود... چه خیالی چه خیالی!!       خوب میدانم دلتان بی مهر است

ن

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

ب گمانم 

ولی حالم بد شد خداییش

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
ن

شاید😢کجا بود

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
1274

واي اين چیه😐

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه آشنا تو خیابون دیدم.رومو‌کردم اونطرف که سلام ندم😑یه آشنا دیگه دیدم😕بالارو نگاه کردم دیدم یه آشنا داره پرواز میکنه😃(شقایق هستم💜تیکر تولدمه شایعه درست نکنین😁😂)

توروخدا عکس دل و رودتونو نزارید😖

چادر را جلوتر بردم،دو سه تاری از مویم بیرون بود.پسری دید لبخند زدو به تمسخر بلند صلوات فرستاد!...لبخند زدم☺خانومی کنارم بود👵تعجب کرد😯مسخره ات کرد خانوم....❗بهش میخندی؟خوشت میاد انگار نه؟😒و باز هم لبخند☺خوشم نیاید؟☺من را دید چادر جلو کشیدنم را دید و زیباترین ذکر عالم را به زبان خواند😍حتی به تمسخرخوشم نیاید؟
1263
نه دیواره رحمه

دیواره رحم اینجوری نیست عین پوست مرغه

اهل شعرم...اهل تنهایی ودرد...                            پیشه ام فریاد است!!! کاسبم... کاسب دل...               صادراتم شادی....وارداتم غم و درد....                                دوستانی دارم، سرد تر از سردی برف                         گاه گاهی یخشان میشکند... گاه گاهی دلشان میسوزد ولی از روی ترحم سرزمینی دارم                                                 مردمانش همه دوست ولی از روی ریا...                        خنده ام میگیرد...دلشان مرده ولی لبشان خندان است گله از اهل تماشادارم...گله از اینهمه حاشا دارم...  خنده ام میگیرد!!من خودم اهل تماشا هستم...                گاه گاهی دلی میسازم و میفروشم به شما...               تا به آواز صداقت که در آن زندانیست...                       دل بی مهر شما تازه شود... چه خیالی چه خیالی!!       خوب میدانم دلتان بی مهر است
دیواره رحم اینجوری نیست عین پوست مرغه

پوست مرغ دیگه چیه شما پری میشین پوست مرغ میبینین

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
1241