1265
1273
عنوان

غذا با مرغ فوری؟

266 بازدید | 26 پست

چی بپزم. ؟؟؟؟؟ 

طبق معمول نمیدونم چیکار کنم😂

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

اگر سینه مرغ دارید ، باهاش ساندویچ درست کنید 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
1274

ریز کن با پیاز روغن و یکم آب زعفرون بزار بپزه تا سرخ بشه

کنار برنج بزار بخور 

میخوای خوشگل باشه به سیخ چوبی بکش بزار سرخ بشه

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم
چیجی بیجی کتلت مرغ

جون من اسم غذاست؟ بگو طرز تهیه شو من عاشقش شدم 😁

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

سریع سینه مرغ رو ریز خرد کن پیاز با زردچوبه تفت بده تیکه هدی سینه رو باهاش خوب تفت بده خوب که مغز تیکه های مرغ پخت و سرخ شد کمی رب بهش بزن نمک و فلفل اگه دوست داری سیب زمینی سرخ کرده هم جدا درست کن قاطیش کن عالیه

1264

بسته به تعدادتون، یک عدد سینه مرغ یا دوتا ، بذار بپزه با پیاز و زردچوبه، بعد ریش ریش کن، سیب زمینی هم خلال کن و سرخ کن، ریش ریش مرغ رو بریز تو سیب زمینی ها، یه کم ادویه و رب شل شده بزن، با کته یا نون بخورید.

خیلیی با برکت میشه، خوش طعم و باحال و سریع هم هست.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من اسم غذاست؟ بگو طرز تهیه شو من عاشقش شدم 😁

آره😅😅😅

مرغ رو خرد میکنی باپیاز و سیب زمینی سرخ میکنی مستونی پوره گوجه هم بهش بزنی

هم نونی میخورن هم با پلو دم میکنن

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
1241