1265
1267
عنوان

یه سوال

157 بازدید | 19 پست

مردی که متاهله و بچه داره

زنش باهاش زیاد تماس میگیره یا بچه هاش؟

مثلا بچه هاش ز میدن بهش که بابا کجایی و کی میای،یا زنش؟

بچه هاشم بین۹تا۱۴.۱۵سال هستن.

دلیل سوالمم اینه دوستم یه خواستگار داره که اول خودش رو پزشک معرفی کرده و نگفته که متاهله،من از زیر زبون آقاهه کشیدم که متاهله.

واینکه دیدیم یاهاش تماس گرفتن و اون علامت داد که سکوت کنین و ج تماس داد.

و گفت باشه

بما گفت که دیرم شده و باید برم

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

به نظرم یه همچین مردی اصلا ارزش نگاه کردن نداره چه برسه به اینکه ادم فکر کنه کی بهش زنگ میزنه 

معمولا همسر ادم زنگ میزنه

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
اها راستی یکی از کارکنان بیمارستان گفت دوتا بچه داره واسه همین میپرسم به دوستم گفتم قیدش رو بزن بی ...

ب دوستت بگو آتیش نندازه تو زندگی کسی

حالا ک متاهله اطرافش نباش دیگه.. 

ب همجنسای خودمونم رحم نمیکنیم.. 😑

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
1221
ب دوستت بگو آتیش نندازه تو زندگی کسی حالا ک متاهله اطرافش نباش دیگه..  ب همجنسای خودمونم رحم ...

من بهش گفتم اگر جدا شده بود یه چیزی فقط تعهد به بچه هاش داشت

اما الان این زن داره به فرض محال که بخواد باهات ازدواج کنه زن دومش میشی.

چقدر دوستت نا مرد و بي انصافه كه.....هوووف

خیلیییی

مرده متخصص داخلیه.

بهش میخوره۵۰باشه اما خوش لباسه

هووووف خیلیم کلاس میذاره

بهش میاد بامنشیشم دوست باشه چون منشیش خیلیییی قرطیه.

این مرده هم هردم به شوخی میزنه تو کمر منشیه

1226
اها راستی یکی از کارکنان بیمارستان گفت دوتا بچه داره واسه همین میپرسم به دوستم گفتم قیدش رو بزن بی ...

چون پرشکه دوستت شُل شده  واسه همین نه نمیگه . من خودم پرستارم نمیگم حالا همه پزشکا ولی خودم به شخصه دیدم که پزشکابی هستن که تو بیمارستان با هزارجور دختر رابطه دارن و متاهلم هستن چون محیط کارشون بیشتر خانم داره تا آقا . بهش بگو به اینجور آدما دل نبنده که سر خودشم میاد و زندگیه اون زن بدبختو خراب نکنه . هرچند فک کنم زن اولشم دکتر باید باشه یا تو همین مایه ها

چون پرشکه دوستت شُل شده  واسه همین نه نمیگه . من خودم پرستارم نمیگم حالا همه پزشکا ولی خودم به ...

با اینکه تبحر داره تو کارش

اما حس بدی به آدم میده انگار وقتی  اونجایی داری کار خطایی میکنی

با اینکه تبحر داره تو کارش اما حس بدی به آدم میده انگار وقتی  اونجایی داری کار خطایی میکنی

از قول من به دوستت بگو دور مردی که تو کادر درمانه کلا خط بکشه چون خیانت تو این قشر خیلی بیشتره من خودم دوتا خواستگار این مدلی داشتم اولی تا حواب نه دادم روز بعدش از همکارم خواستگاری کرد اون یکی هم تازه اونده بود بعد از چند وقت فهمیدیم زن داره اتفاقا زنشم خمکارمون بود تو بخش دیگه . ببین این دیگه چه آدمی بوده .اولی هم که اومده بود جوری رفتار کرده بود همه عاشقش شده بودن چون هم بر و رو داشت هم خیلی کارش خوب بود و بسیار مودب بود

1220