1265
1267

هیچکس نمیدونه همه منتظرن یکی دیگه نظ بده یاد بگیرن😂😂

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

واقعا چه دلیلی داره رو طبقه یخچال چیزی بندازید؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
8
من که یه دستمال نمدار میکشم  روش. هرچند وقت یکبار هم کشوها  رو در میارم  میشوم. سلفون ...

راستش كشو هام چون يخچال نزديكه ديواره در نمياد ولي اگه تو كشو هارو فقط بندازم فك نكنم ديگه جلوي هوا رو بگيره چون در كشو ها بستست نه؟

بلاخره هردوتاش زحمت داره عزیزم میتونی ازین کفیا که تو کابینت میذارن بذاری

دلم مي خواست از اونا بندازم ولي ميگن هوا تو يخچال جريان نداره راست ميگن؟ شايدم مال يخچالاي قديميه 

دلم مي خواست از اونا بندازم ولي ميگن هوا تو يخچال جريان نداره راست ميگن؟ شايدم مال يخچالاي قديميه&nb ...

نه بابا چه ربطی به کف داره مگه کشوهات توش سوراخ داره واسه هوا؟ یخچال خواهرم الجیه کفی گذاشته ازینا که حالت چهارخونه سوراخ سوراخن مامانمم سامسونگه ازین ساده ها که مثه سفره میمونه گذاشته

نه بابا چه ربطی به کف داره مگه کشوهات توش سوراخ داره واسه هوا؟ یخچال خواهرم الجیه کفی گذاشته ازینا ک ...

جدي چقد خوب من مي خواستم بزارن منو ترسوندن گفتن يخچالت توش هوا نميره و خراب ميشه 

عزيزم يعكس ميزارم ببين از اينا هم ميشه گذاشت؟

1257
نه بابا چه ربطی به کف داره مگه کشوهات توش سوراخ داره واسه هوا؟ یخچال خواهرم الجیه کفی گذاشته ازینا ک ...

از اينا كه عكس گذاشتم ميشه اون سفيدا از اين سوراخ دار هاست

اون آبيه چي بنظرت كلفت نيست؟