2737
2734
پیش مشاورم رفته ولی نمیتونه اون کارو و فیلم دیدن رو ترک کنه میگه هردفعه ترک میکنه باز میره سراغش

اولا مشاورای کهه خودشون مشکل دارن به درد نمیخورن غرب زده هاش ..بعدم معنویت شاید درستش کنه ..اهل بیت(ع) کمک گرفتن..با شهدا آشنا شدن ...کتاب های شهدای خوب رو خوندن مثل شهیدتو ابراهیم هادی .اگه به امام زمانش نزذیک بشه که اینا همه خوبن اما اگه درست راهشو بریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مذهبی هستم ولی این نظام رو قبول ندارم از بسیج هم خوشم نمیاد اخلاقای خاصی دارن به من نمیخوره.

من با بسیج مشکلی ندارم یعنی تا حالا پیش نیومده برم عضو شم ولی کلا هر جا که میری میبینی آدم خوب و درست حسابی کمه ولی هست منتها آدم باید بیخیال آدما بشه مشغول خودش بشه وگرنه من با دیدن خیلیا تا الان باید از دین خارج میشدم،تو غیر مذهبیام همینه خیلیا میبینی حرفای قشنگ میزنن ولی یکم نزدیک بشی میبینی مزخرفن ولی بین اونام خوب میشه دید

2728
دختره 33سالشه هرچقدر میگم ضرر داره گوش نمیده میگه وقتی خدا ازدواجمو جور نمیکنه وقتی هنوز مجردم چیکا ...

ببینید این دوست شما صد در صد آدم مشغولی نیست کسی که از صبح تا شب برنامه داشته باشه ورزش کنه فیلم نگاه نکنه فرصت تحریک شدن پیدا نمیکنه اذیت نمیشه البته اگر عادت کرده باشه چند روزه اول سختش میشه ولی بعد درست میشه،ارتباطشم با خدا درست بشه مطمئنن بخت خوبی نصیبش میشه،ببخشید راحت میگم اگر اینکار زیاد و بیش از حد تکرار بشه هم شکل ظاهریش داغون میشه و اعتماد به نفسشو از دست میده هم بعدا یه  ازدواج خوبم نصیبش بشه نمیتونه رابطه کامل و خوبی داشته باشه و به مشکل برمیخوره... خلاصه که بدبختی محضه اینکار

دختره 33سالشه هرچقدر میگم ضرر داره گوش نمیده میگه وقتی خدا ازدواجمو جور نمیکنه وقتی هنوز مجردم چیکا ...

بگو تو قرآن گفته الطیبین الطیبات یعنی پا ک ها مال پاک هان پس پاک بمون تا یه پاک بیاد سراغت و خدا هم کمکت کنه..بش بگو راه و رسم شهدا رو بره بخونه چطور گناه نمیکرذن و جلو خودشونو میگرفتن وهیئت ازت این دنیا دلو کندن ..وقتی دل بکنی دیگه هیچس برات مهم نینیست...باید تصمیم بگیره گناه نکنه و بعد کهاز تصمیم گرفت گناه نکنه باید به کوچک ترینشدن چیزی که حتی میتونه مقدمه  فیلم های بدو به وجود بیاره نگاه نکنه ..مثلا حتی به مردایمردای توی شبکه سه نگاه نکنه تا یه چند وقت مثلا چهل رو شاید خوب باشه بعدش ممکنه آروم بشه و راحت ترک کنهکنه و. فکرش دررا گیر نشه ..هیئت بره ..

ببینید این دوست شما صد در صد آدم مشغولی نیست کسی که از صبح تا شب برنامه داشته باشه ورزش کنه فی ...

دقیقا منم همینو میگم ولی ناامیده از همه چی

نمازشم دیگه نمیخونه😞من فقط دعا میکنم خدا هدایتش کنه. منم مجردم منم نیاز دارم ولی نماز نمیذاره برم سمت اینکارا به قول معروف دهنم سرویس شده ولی امید دارم که خدا کمکم میکنه و همسرمو پیرسونه تا با اون ارامش بگیرم

2738
به نظرت اگر پاک باشی بعد پاک گیرت نیاد حکمت خدا چیه؟

نگو که تو اینجوری؟؟

خدا دروغ نمیگه 

شاید اونم اندازه تو پاک باشه و یه سری مشکلات دیگه داره که تو فکر می کنی پاک نیست اما پاکه تو خبر نداری 

شایدم پاک نباشه خدا میخواد مقامتو پیش خودش بالا ببره با آزمایش ها و سختی ها ..شاید با تحمل کردن شوهرت محبوب خدا بشی و اون دنیا یه حال اساسی با پر از نعمت گوارا بهت بده 

شایدم من معنی آیه رو اشتباهی خوندم و اشتباه فهمیدم