2733
2739
ما مذهبیا جز آهنگ و درکنار خانواده بیرون رفتنو اینا تفریح دیگه ای نداریم سراغ هرتفریح بری یه جای کا ...

چرا مذهبیا هیئت هفتگی نمیتونن برن؟دانشگاه یا حوزه؟باشگاه ورزشی بانوان؟فعالیت تو بسیج،اتفاقا آهنگ زیادی گوش دادن مخو از کار میندازه،مذهبی بودن که فقط نماز و روزه و حجاب نیست باید سرزنده باشی درکنار نماز و روزه و حجابت باید هم خودت شاد باشی هم باعث شادی دیگران یه جا موندن و آهنگ گوش دادن و اینترنت گردی از مذهبی به مرور زمان گودزیلا میسازه😐 میرسونه به طرفو به ارتباطای مجازی و وابستگی مزخزف و فیلم دیدنای بی سر و ته فعال باش خواهر فعاااااال

دیدگاه یک مذهبی متوسط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرا مذهبیا هیئت هفتگی نمیتونن برن؟دانشگاه یا حوزه؟باشگاه ورزشی بانوان؟فعالیت تو بسیج،اتفاقا آهنگ زیا ...

باشگاه که میرم

عضو بسیجم هستم ولی اصلا زنگ نمیزنن بگن بیا یه فعالیتی بکن

چرا مذهبیا هیئت هفتگی نمیتونن برن؟دانشگاه یا حوزه؟باشگاه ورزشی بانوان؟فعالیت تو بسیج،اتفاقا آهنگ زیا ...

من مذهبی هستم ولی این نظام رو قبول ندارم از بسیج هم خوشم نمیاد اخلاقای خاصی دارن به من نمیخوره.

2740
من مذهبی هستم ولی این نظام رو قبول ندارم از بسیج هم خوشم نمیاد اخلاقای خاصی دارن به من نمیخوره.

منم فک میکردم خشکن ولی باهاش رفتم جنوب دیدم چقد شادن و خوش برخورد. براهمین رفتم عضو شدم منم

اون که گفتی استمنا می کنه ببرش پیش کسانی که توی کار نوجوان هستن باهش صحبت منه ترکش کنه مثلا بعضی روح ...

پیش مشاورم رفته ولی نمیتونه اون کارو و فیلم دیدن رو ترک کنه میگه هردفعه ترک میکنه باز میره سراغش

2706