2733
2739
عنوان

خانومای باردارا و تجربه دارا کیا زود حالت تهوع گرفتن😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره بعضي وقتا مياد حس ميكنم ميخوام پري بشم بعد خودش خوب ميشه

من نمیدونم باردارم یا نه دوروز دیگه موعدم ولی الان دوشب عست که از ددل ددرد خواب ندارم انگار میخوام پری بشم ولی خبری نیست

ممکنه باردار باشم؟؟

دخترم دنیام❤️
اخه من باورم نمیشه هنوز بتا ندادم تهوع دارم...نکنه ویروس گرفتم😭😭😭

از تیکرت مشخصه چقدر باور نداری😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
اخه هفت صبح هنوچشمام باز نشده استرس چی دارم😭

عزیزم ممکنه ویروسم باشه.یادم ۶ هفتگی ی تهوع بینهایت وحشتناک گرفتم هر ۳ دیقه بالا میووردم اخر دیگ خون بالا اوردم.رفتم دکتر ربط دادن ب بارداری گف تا ۱۶ هفتگی اوضاعت اینه.نمیدونی چقد استرس و ترس داشتم.بعد دو روز خوب شدم تهوع هام عادی شد.بعدش دقیق همسرم از اون بیماری گرف

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
عزيزم... حس ميكنم اميد به بارداري شما از من بيشتره منم خيلي مطمئن بودما اما نميدونم چرا امروز يهو ...

منم امیدی ندارم ولی انرژی مثبت بفرس برای خودت بخدا میشه...دعا کن به نظرم همین الان برو سوره مریم بخون

دکترم به من می گفت معدت خالی باشه خودش هم باعث تهوع میشه ازاین به بعد بیسکویت ساقه طلایی بزار کنار تختت بیدار شدی کمی بخور اسید معده رو کمتر می کنه تهوع کمتر میشه 

حالا دکتر بری دارو میده خوب می شی 

تقریبا این تهوع تا 16 هفتگی ادامه داده 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2706