2752
2734
عنوان

با این پسر ازدواج میکنید ؟

342 بازدید | 37 پست

هشت سال از اون بزرگتره دکترا یه رشته رو داره و مربی بدنسازی هست و دو تا ماشین داره شغل آزاد داره درآمد ماهی چهل تومن چهرشم خیلی خوبه و خوشتیپه 

خودش و خانوادش خونه ندارن ده تا خواهر برادرن خانواده بشدت خاله زنکی داره و خودش هم خیلی هول هست 

پدرش کارگر بوده فوت کرده مامانش هم خانه دار همه خواهر برادراش هم سطح پایین 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا 😖

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

اینا که اکثرا مشخصات خانواده و  پول بود بااين دلایل نه میشه ازدواج کرد یا ازش منصرف شد باید چیز های بیشتری از اخلاقش دونست 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
نه خانواده خیلی مهمه 

آخه من ۲۲سالمه باز تا شیش ماه دیگه خبری از خواستگار نیست 😂😂🥲

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
هول؟ یعنی چی؟

خیلی دوست د .خ .ت .ر داشته 

و موقعی که با دوستاش می‌ره بیرون کلا راجب دختر حرف میزنه

و تو خیابون هم همش چشش  دنبال دختراست 

خیلی دوست د .خ .ت .ر داشته  و موقعی که با دوستاش می‌ره بیرون کلا راجب دختر حرف میزنه و تو خیا ...

اگه تمام دنیا رو دست راستم بذاره مریخ و خورشید و ماه رو دست چپم به خداوندی خدا قبول نمیکنم☺

اره مادرجون 

واقعا ؟

خیلی دوست د .خ .ت .ر داشته  و موقعی که با دوستاش می‌ره بیرون کلا راجب دختر حرف میزنه و تو خیا ...

جدی میتونی به همچین آدمی به چشم همسر نگاه کنی یا بهش اعتماد کنی ؟ 😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706