2737
2739

داریم غیبت میکنیم😅😅😅😁😁😁😁😁

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
ما میریم خونشون ببینه لباس شوهرم کثیفه میگه دربیار من بشورم برمیداره جورابشو میشو هی میگه بچم بچم&nb ...

من از حواس پرتی زیر پوش سفید شوهرمو با لباس زنگی انداختم  تو ماشین به خودش رنگ گرفته.حالا مادرشوهرم دیده ورفته شسته به جاریمم گفته من به زنش میگم بده لباساشو خودم بشورم و...

خدایا مواظب عزیزانم باش🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قیافم اینجوری شده بود دقیقا😅😅

😁😁😁توروخدا تو چیکار کردی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
چون دائم خودشونو با عروس مقایسه میکنن. عقده های زیادی دارن که باعث حسادتشون میشه. در کنار اینا، فرهن ...

وای وای دقیقا چقدم مقایسه میکنن البته من باهاشون زندگی میکنم عذابم بیشتره.حالا محل شوهرش نمیده تا میبنه من زنگ شوهرم میزنم قربون صدقه هم میریم موقع سلام احوالپرسی اونم درجا زنگ شوهرش میزنه مثلا منم بلدم😁😁😁

دلم میخاد مامان بشم
😁😁😁توروخدا تو چیکار کردی

اصلا هنگ کرده بودم 😅😅😅😅😅گفتم دلت تنگ شده خب پاشو بریم شهرستان سربزنیم این لوس بازیات چیه😁😁😁😁گفتم منکه دخترم احساساتیم اینجوری گریه نمیکتم

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
2738
هوووو تازه ما هفته ای یه بار میریم شام گاهی واسه یه ساعت سر زدنم میریم باز اینه . اینا توقع دارن مقل ...

خیلی دیگه توقعش بالاست....من الان عیدفطر باید حتما بریم دارم خودمو آماده میکنم واسه تیکه ها و متلکاا...تازه هنوز منو ندیدن شکمم هم اومده بالا میگن چرا نگفتی حامله ای و فلان

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
داریم غیبت میکنیم😅😅😅😁😁😁😁😁

بذار یکم دلمون سبک بشه عه😂😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
بذار یکم دلمون سبک بشه عه😂😂😂😂

آره باحاله دوست دارم

دارم فکر میکنم چند ساعت پیش داشتم زار میزدم الغوث

الان دارم غیبت میکنم

خدا ببخشه منو