2733
2739
مردا همشون غدن باید هرچی اونا بگن بگیم چشم سرکار نرو چشم مغازه بقل دست خونمونه نرو چشم تنها بیرون نر ...

اره اما میشه با سیاست رامشون کرد مردا همیشه دوستدارن بزرگ خونشون باشن یادبگیر رامش کنی بخدا میشه همون پسربچه حرف گوش کن که نبودنت میشه حکم مرگ براش شوهر منم غده اما یادگرفتم وقتی خرید دارم بگم فلان ساعت باید بریم بیرون خرید فلان کارو نکردم فلان جا باید بریم اینطوری اخرش صداش دراومد که یه گواهینامه بگیر خودت برو منم بیچاره نکن😂😂😂گفتم من بدون تو هیچجا نمیرم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂

ولی پدرزنه خدایی یخورده گیره بسوزه بابای حسادت😁😂😂حالا یخورده کمتر از مادرشوهره ولی زهرخودشو میریزه😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728
نمیری تو وسط گریم خندیدم

خداروشکر😃😀غصه نخور عزیزم همه همینیم یادبگیر شوهرتو با حرف و سیاست رام خودت کنی یا حداقل باهاش کناربیایی نمیشه شوهرتو بخوای خانوادشو نخوای همینطور که شوهرت تو رو میخواد خانوادتم باید بخواد...

شوهر من اصلا وابسته نیس وهر کاری میکنه نمیگه بهش 

ولی بازم مادرش تو اولویته و واسش عزیزتره 

خب حق داره مگه من مادرم برام عزیز نیس من شوهرمو دوس دارم ولی اگه کوچیک ترین چیزی بگه ناراحت میشه وبهش اجازه ندادم بی احترامی کنه .انقدر زحمت کشیدن واسمون نمیتونیم بزاریمش کنار ...

اگه به پدر مادر بی احترامی کنن مردا مطمین باش به زنشون بدتر بی احترامی میکنن 

ولی از این که بدون اجازه گوشیتو برده منم باشم ناراحت میشم بهش با آرامش بگو که ناراحتی پیش نیاد 

شوهر من اصلا وابسته نیس وهر کاری میکنه نمیگه بهش  ولی بازم مادرش تو اولویته و واسش عزیزتره&nbs ...

گفتم بهش از دیروز سردرد دارم من همچین اخلاقی ندارم بگم نده فلان بهمان ودی حرفای که بهم زده حالم بد کرده کارش خیلی بد بود برام 

گفتم بهش از دیروز سردرد دارم من همچین اخلاقی ندارم بگم نده فلان بهمان ودی حرفای که بهم زده حالم بد ک ...

عیب نداره عزیز فداسرت خودت با ارزش تر از گوشی هستی همین که فهمیده ناراحت شده خوبه فقط زیاد بحث دلخوری رو ادامه نده که مطمین باش لج میکنه مردا زاتشونه  منم قبلا ناراحت میشدم به رو میاوردم اونم کاری که میخاست میکرد برا خانوادش ولی الان چیزی نمیگم اونم کاری میخاد بکنه میگفت 

هی خاهر کارهای که شوهر من کرده برا خواهر برادر پدر مادرش یعنی طاقت نمیاری بخدا یه سختیا کشیدم که نگو  

20میلیون جلو چشمم داد به برادرش به جون بچم دیگه ندیدیم پولو تا پول میخان شوهرمن من میگم تو بانکشونی وقتیم یکم باناراحتی میگفتم میگفت دلم میخاد تو چیکار داری 

الان یکم شناختشون بهتر شده 

2738