2733
2734
شوهر من باید التماسش کنی بره سربزنه خونه باباش اینا بعد همه اینو از چشم من میدونن😐

منم شوهرمکارش شخته میاد دیگه جون بودن با منم نداره چه برسه یره اونجا سر بزنه بعد ازچشم من میبینن گاهی هم که دلم میخوادبریم و میبرمش انقدر تیکه میندازن عین سگ پشیمون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر من هي خودشو لووووس ميكنه 😀😀😀 در كل خوبه هاااا دوسش دارم  ولي ي حركتايي ميكنه بال ...

ما میریم خونشون ببینه لباس شوهرم کثیفه میگه دربیار من بشورم برمیداره جورابشو میشو هی میگه بچم بچم 

عزیزمن،اگه بره سمت اونا خودمون زیادی حساس میشیم حرص میخوریم اگه نره بازم ما عروسا آدم بده هستیم که پ ...

کاملا موافقم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

اونروزیه همسرم دلش برای مامانش تنگ شد گریه کرد😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑آی حرصم گرفته بوداااااااا مرد گنده گریه میکنه اخه

حالا عید پیشش بوده هرروز هم زنگمیزنه بهش

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
کار بدی که نکرده.....😕شوهر من کمک مامانش براش خونه ساخت. البته هم مامانش بودجه گذاشت هم شوهر من ..ب ...

نه عزیزم اگه به من میگفت با من مشورت میکرد عیبی تداشت از این میسوزم گوشیرو قرار بود بفروشه یهو برگشت خونه مامانش گفت گوشی مامان میخوای بعد اوند خونه به من میگه راضی بودی دادم 

2738
منم شوهرمکارش شخته میاد دیگه جون بودن با منم نداره چه برسه یره اونجا سر بزنه بعد ازچشم من میبینن گاه ...

بخدا واسه منم همینه یوقتم میریم مادرش میگه چقد مگه تو خرج میکنی که پسرم همش سرکاره بچم آب شده ازبس کارمیکنه و... من عید یه سر رفتم خونشون دیگه نرفتم ب شوهرم میگم تو برو سربزن اوتا منو مقصرمیبینن میگه حال ندارم ولش کن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
اونروزیه همسرم دلش برای مامانش تنگ شد گریه کرد😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑آی حرصم گرفته بوداااااااا ...

🤢🤢🤢🤢🤢🤢

باعرض معذرت

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
نه عزیزم اگه به من میگفت با من مشورت میکرد عیبی تداشت از این میسوزم گوشیرو قرار بود بفروشه یهو برگشت ...

خیلی رو دادی

نمی دونم چرا مادرشوهر و شوهر من هیچ وابستگی ندارن. گاهی فکر میکنم شاید اصلا مادرش نباشه. مگه میشه یه ...

حالا یه مادر شوهر نرمال گیرت اومده ناشکری نکن،فضول بود دوست داشتی؟؟؟

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
بخدا واسه منم همینه یوقتم میریم مادرش میگه چقد مگه تو خرج میکنی که پسرم همش سرکاره بچم آب شده ازبس ک ...

هوووو تازه ما هفته ای یه بار میریم شام گاهی واسه یه ساعت سر زدنم میریم باز اینه . اینا توقع دارن مقل برادرشوهرم ، شوهرمم بعد کار بره اونجا فقط واسه خواب بیاد خونه

2706