2733
2739

ي خواستگار خوب داشتم سالها پيش

عاشق هم بوديم

داشتيم ازدواج ميكرديم ك سروكله دخالت مامانش اومد..

ولم كرد و رفت

با يكي ديگه ازدواج كرد

خون ب جيگرم كردو رفت

الان اون متاهله و تنهاي تنها با كلي مشكلات خونوادگي ديگه

اخ ك چقد دلم از دنيا پره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من باید التماسش کنی بره سربزنه خونه باباش اینا بعد همه اینو از چشم من میدونن😐

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
حالم بده مادراشون ارجعیت دارن به ما چرا اخه بهم میگه هرچی دلم خواست میتونم بدم به مادرم قرار نیست از ...

ببین چی دوست داره بدون اجازه بده ب مادرت بذار درک کنه احساستو

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
2738

شوهرم  تقریبا ۱۳ ساله جدا از خانوادشه برا همین خداروشکر زیاد وابسته نیست

ولی مشکلات دیگه ای با خانوادش داریم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
اصن اینجور مردا دیونت میکنن.منکه فقط سر همین بچه ننه بودنش با هم بحث داریم

منم مادر شوهرم وخانوادشون خیلی خوبن ولی شوهرم کاری کرده که روی مادرشوهرم خیلی حساسم

خدایا مواظب عزیزانم باش🙏
ببین چی دوست داره بدون اجازه بده ب مادرت بذار درک کنه احساستو

بقران من نونم بخوام بدم اجازه میگیرم صبر میکنم اون بگه بعد من بدم ولی این حرف امروزش کلی سوزند منو چرا اخه 

منم مادر شوهرم وخانوادشون خیلی خوبن ولی شوهرم کاری کرده که روی مادرشوهرم خیلی حساسم

عزیزمن،اگه بره سمت اونا خودمون زیادی حساس میشیم حرص میخوریم اگه نره بازم ما عروسا آدم بده هستیم که پسرشونو ازشوت گرفتیم

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2706