2733
2734
عنوان

انقدر حالم خرابه که حس میکنم الان قلبم می ایسته

| مشاهده متن کامل بحث + 13201 بازدید | 120 پست
اقا چ روهمه ی مشکلا اسم میزارن جدی سوال میپرسماااا این ک ب هیچ جنسی گرایش نداشته باشی هم اسم داره؟ ...

اینا بیماری با کلاس نیست 

اصا بیماری نیست 

شاید اسکشوال باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب همون منظورمه ازاین ادم باکلاسا باشیم.... اسکشوااااال؟ خوب بلدیاااااااا

ببین اسکشوال ینی ت  تمایل ب رابطه جنسی نداری فقط عاطفی ممکنه وارد یه رابطه بشی رابطه جنسی هم میتونی داشته باشی اما تمایل نداری

2740
ببین اسکشوال ینی ت  تمایل ب رابطه جنسی نداری فقط عاطفی ممکنه وارد یه رابطه بشی رابطه جنسی ...

همینه همینهههه همینم بخداااااا

جون‌ج اسمیم داره

الان باید ناراحت باشم؟؟؟

باید ب دوس پسرم بگم؟؟؟

بای اتفاق تازه شناخته شده چیکارکنم؟؟

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
همینه همینهههه همینم بخداااااا جون‌ج اسمیم داره الان باید ناراحت باشم؟؟؟ باید ب دوس پسرم بگم؟؟؟ ...

الان اینکه داری مسخره میکنی ک واضحه 

فقط بگم که اصلا با نمک نیستی

الان اینکه داری مسخره میکنی ک واضحه  فقط بگم که اصلا با نمک نیستی

خوشگلم مسخره چرا

ادمیو ک نمیشناسیو نمیدونی لحن صحبت کردنش همیشه اینطوره زود قضاوت نکن ک خودت اذیت نشی وگرنه واس من ک مهم نیس هرجورمیخای فک کن...

امیدوارم مشکل خودت حل شه و خیلی ممنون ک راهنماییم کردی واقعا نمیدونستم ک این فکرامو این رفتارام و تمایل نداشتنم اسم داره‌...مام اسم دارشدیم خلااااااصه.....شب خوبی داشته باشی عزیزگم......

من خیلی در این باره اطلاعات ندارم که بتونم نظر بدم...ولی یه چیز کسی رو نمی شناسی که مثل خودت باشه؟مثلا تو اینستا؟ازشون بپرس و راهنمایی بخواه...

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
عزیزم فکر درمان باش اینجوری خوب نیستا .شاید دراینده به مشکل بخوری

اهم  فک کنم شوهرم ماه اول طلاقم بده برگردم خونه بابام....هیچ حس بدی ب رابطه ندارم ولی خب تمایلیم ندارم.....

2706