2733
2734
عنوان

انقدر حالم خرابه که حس میکنم الان قلبم می ایسته

| مشاهده متن کامل بحث + 13201 بازدید | 120 پست
یعنی من هم گرایش به رابطه با زن و هم گرایش به رابطه با مرد دارم  بایسکشوال

عزیزم

هممون فراتر از جنسیت

انسانیم

قدرت کنترل غرائز رو هم داریم

خیلی خانم ها سالها با مرد کم توان یا ناتوان جنسی زندگی میکنن

و کنترل میکنن

سخت و اسیب زا ممکنه باشه

ولی انسان قدرت کنترل  و اراده داره

🌸 مرنج و مرنجان🌸
یعنی هر دوتاشو دوست داری؟یه طرف وزنه اش سنگین تر نیست؟جسمت کدومه؟

ببین سرچ بزن بایسکشوال چون با ترنس اشتباش گرفتی من از هویت خودم راضیم و جسما هم دخترم من دوجنسه نیستم 

دو جنس گرام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین سرچ بزن بایسکشوال چون با ترنس اشتباش گرفتی من از هویت خودم راضیم و جسما هم دخترم من دوجنسه نیست ...

باشه میرم مطالعه میکنم.چون علمشو ندارم نظر بدم.که مثلا با دکتر رفتن از لحاظ جسمانی یا روانکاوی درست میشه یا نه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
ببین سرچ بزن بایسکشوال چون با ترنس اشتباش گرفتی من از هویت خودم راضیم و جسما هم دخترم من دوجنسه نیست ...

منم اتفاقا ی دوستی داشتم دختر بود متاسفانه ب من علاقمند شده بود از راهنمایی تا پیش دانشگاهی ...ولی من از این ک اذیت نشه بتونه خودشو کنترل کنه ازش فاصله می‌گرفتم..الآنم خوب شده

2728

الان میرم میخونم.فقط بگو چند سالته.برام مهمه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2738

اقا چ روهمه ی مشکلا اسم میزارن

جدی سوال میپرسماااا

این ک ب هیچ جنسی گرایش نداشته باشی هم اسم داره؟

من جرا کلاخنثام

۲۱سالمه خندم میگیره دارین درمورداین چیزاحرف میزنیددوس پسرم دارم عاشقشم هستم ولی هیچ گرایشی بهش ندارم...یکی جواب بده لطفا شاید ماهم ازاین بیماری باکلاساداشته باشیم...

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
خدا منو نمی خواد چرا باز تکرار میکنین  من ازش دور شدم

نگو عزیزم منم حالم داغونه انقد گریه میکنم داداش بسوزه کمکم کنه ولی ازش ناامیدنمیشم برویم جاتنها گریه کن و باهاش حرف بزن 

2706