2737
2734
عنوان

انقدر حالم خرابه که حس میکنم الان قلبم می ایسته

| مشاهده متن کامل بحث + 13201 بازدید | 120 پست

والا اسی .نمیگم مشکل بزرگی نیس .ولی انقد اه وناله کردی .گفتیم حالا چه مشکلی داره .عزیزم تو میتونی باهاش کنار بیای که .خیلیا مشکلات بزرگتری دارن .بیماری صعب العلاج دارن سرطان دارن وووووو.......چرا انقد ناامیدی .همیشه بگو مشکلات بزرگتر هم هست.ادمایی هستن که مشکلات بزرگتری نسبت به من دارن بدبختن . .وخداروشکر کن به خاطر داشته هات .حتی اگر کوچیک باشن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکل هیچ کس تو این دنیا بی غم نیس .حالا هرکسی به یه نحوی .یکی بیماری صعب العلاج  داره .یکی سرطان داره یکی داغ عزیزشو دیده.یکی با شوهرش مشکل داره وووو.....غیر از شکر گزار خدا بودن وساختن باهاش کار دیگه ای از دست ادم بر میاد؟

2731
ببین سرچ بزن بایسکشوال چون با ترنس اشتباش گرفتی من از هویت خودم راضیم و جسما هم دخترم من دوجنسه نیست ...

من تست روانشناسی زدم بایسکشوالم امااا .. به دخترایه دیگه تحریک نمیشم فقط دوستدخترم میتونه تحریکم کنه و عاشقشم ... جنسه خودمم دختره ... 

2738
اقا چ روهمه ی مشکلا اسم میزارن جدی سوال میپرسماااا این ک ب هیچ جنسی گرایش نداشته باشی هم اسم داره؟ ...

😂😂😂😂اتفاقا منم داشتم مقاله میخوندم دیدم اینکه از نظره جنسی به کسی گرایش نداشته باشیم یه اسم داره بزن خودت تو سکشوالااا پیدا کن😂😂

همینه همینهههه همینم بخداااااا جون‌ج اسمیم داره الان باید ناراحت باشم؟؟؟ باید ب دوس پسرم بگم؟؟؟ ...

اگه همینه که دوستداری بهش بگو چون اینطور که معلومه اگه ازدواجم کنین نمیتونی زیاد بهش حال بدی و احتمال داره از نظره جنسی بره سراغه یکی دیگه که تمایله جنسیشو برطرف کنهههه... که البته مردا کلا چه تمایلاتت بالا باشه چه نه سراغه همه ی زنایه دیگه میرن😒😒😒

ترنس رو میدونم.جسمش یه جنسه ولی روحش جنس مخالفه. دوجنسگرا یعنی چی؟اینو برم مطالعه کنم؟

یعنی هم به جنس خودشون تمایل دارن هم به جنس مخالف

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
دوستدختره منم همجنسگراست خودمم بایسکشوالم و دخترم ... امیدوارم یکی و پیدا کنی که دوست داشته باشه و ت ...

خودت دختری و دوس دختر داری؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

بنظرم اینا همش از بیکاریه . حوصلتون تو خونه سر میره فکر میکنید ببینیم چه دردی از خودمون دربیارییم .با بقیه متفاوت باشیم ‌ . بهمون بگن خاص ...

چرا هرجور که هستین خودتونو قبول نمیکنید 

این چیزا عادی نیست . تو قرانم راجبش ننوشته . اینا همه از تفکرات منفی خودمون شکل گرفته . 

شما ام بجایه اینکه افسرده باشی قلبتو بگیری نفستو بگیری ...بگیری 

برو پیشه روان پزشک مغزتو درمان کنه که از این فکرا بیایی بیرون گلم 

2706