2733
2734
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا متنتون خیلی بی پایه واساس بود اصلا هیچی از مکالمه ببن شما وخواهر شوهرتون نفهمیدیم..ترکها رفتارهایی دارن که بده ...همه ی افراد رفتارهایی دارن که بده پس لطفا به ترکها نسبت ندین.شما اگه ترک بودی همچین حرفی دو بار تکرار نمیکردی تو تاپیکت....

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2731
2740
من نگفتم خواهر شوهرم گفت ، گفت زیاد اونجوری دوست ندارن منم ناراحت شدم 

منم همونو گفتم دیگه ولش کن بگو  به خواهر شوهرت پس یه شوهر عرب پیدا کن واسه خودت عاشق خودتو دوستات میشه همتونم میگیره😂😂

دوستان وسط یه مکالمه خواهرشوهر استارتر گفت ترکا زنشونو زیاد دوس ندارن بعد چون استارتر و شوهرشون ترکن استارتر به خودش گرفته و فک کرده منظوره خواهرشوهرش به شوهر استارتر  بوده که زیاد زنشو)یعنی استارترو) دوس نداره..

منم همونو گفتم دیگه ولش کن بگو  به خواهر شوهرت پس یه شوهر عرب پیدا کن واسه خودت عاشق خودتو دوست ...

مرسی عزیزم حداقل تو باورکردی انقدر بدم میاد از این حرفای بعضی ها ، اون میگه فارس خوبه تهرانی باشه اصالتا بعدش من شوخی کردم گفتم منم تهرانی ام گفت آره آخه من تهران بدنیا اومدم پدرومادرم تبریز بعد گفتم من ۵۰ درصد تهرانی ام همین 

مرسی عزیزم حداقل تو باورکردی انقدر بدم میاد از این حرفای بعضی ها ، اون میگه فارس خوبه تهرانی باشه اص ...

اون نامزدش تهرانی بود این خودش خوشش نمی یومد از اول طلاق گرفت ازش شوهرش راضی نبود طلاق بگیره 

دوستان وسط یه مکالمه خواهرشوهر استارتر گفت ترکا زنشونو زیاد دوس ندارن بعد چون استارتر و شوهرشون ترکن ...

من میگم منظورش همه بود یعنی پدرش برادرشوهرم داماد خواهرشوهرم ولی بیشتر منظورش شوهرم بود بیخیال خدا جوابشو بده