2737
2734
عنوان

خواهرشوهر

1646 بازدید | 124 پست

سلام دوستان من خواهرشوهرم طلاق گرفته بعد گردنبند گرفته بود بعد گفت سرویس دوست ندارم بعد گفتم اگه ازدواج کرده بودی هم دوست نداشتی بندازی گفت نه بعد گفتم مادرشوهرتم مرده بود بعضی ها دوست ندارن مادرشوهر شاید پدرشوهرتم زن گرفته خخخ بعد گفتم بعضی خوششون نمیاد دختر آبجی ، میگه من خوشم نمیاد بعد گفت نه من خوشم میاد با مادرشوهر دوست باشی بعدش من گفتم فارس هم خوبه من قبلا مجرد بودم میگفتم ترک باشه ترک ها یه رفتارایی دارن یه اعتقادایی خوشم نمیاد خودمون ترک هستیم دیگه خودت میدونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی گفتی خودت متوجه شدی؟😐

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

بعد گفت من احساس میکنم ترک ها زنشون زیاد اونجوری دوست ندارن منم با خنده گفتم چه ربطی داره بعد گفت نمیدونم شاید من اینجوری حس میکنم بعد گفتم آهان یعنی نامزدت تو رو خیلی دوست داشت گفتم با خنده ، اونم باخنده گفت آره مگه ندیدی  بعدش منم گفتم یعنی تو میگی همه ترک ها اینجورین بعد گفت باتعجب نه بعضی هاشون همه که نه منم گفتم یعنی اکثرا دیگه بعد گفتم یه زنه هم مثله تو اینجوری میگفت بعد داماد اون یکی خواهرشوهرم اراکیه اونور نشسته بود یه نگاه به اونا کردم بعدش گفتم تو میگی ترکا اینجورین منظورت اراکی ها هم هستن گفت آره دیگه اونا هم ترکن چه فرقی داره 

بعد گفتم من به خاطر اون نمیگم کلا ترکا یه رفتارایی دارن خوشم نمیاد خودت میدونی دیگه ماها خودمون ترکیم دیگه 

ببخشید اگه کسی ترک هست بهش برنخوره

2706