2737
2734
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 124 پست
مرسی عزیزم حداقل تو باورکردی انقدر بدم میاد از این حرفای بعضی ها ، اون میگه فارس خوبه تهرانی باشه اص ...

اتفاقا ترکا بیشتر زناشونو دوس دارن اهمیت نده بگو دفعه دوم که شوهر کردی ترکشو انتخاب نکن اتفاقا ترکا زنشونو بیشتر دوس دارن فقط مثل فازسا زبون باز نیستن قربون صدقه هم برن تو جمع مردای ترک یکم غرور دارن 

منم همونو گفتم دیگه ولش کن بگو  به خواهر شوهرت پس یه شوهر عرب پیدا کن واسه خودت عاشق خودتو دوست ...

آخه سنش ۳۰ به بالاس یه وقت دلش می شکنه من مثله اونا نیستم راحت دل بشکونم انشاالله با یه ترک ازدواج میکنه خواهرشوهرش بهش همینو میگه سرش میاد ولی واقعا ترک ها یه رفتارای بدی دارن بیا اینم رفتار خواهرشوهرم ، کاش با ترک ازدواج نمیکردم فقط این نیست مادرشوهرم یه بند میگفت خدا بهت پسر بده البته دیگه نمیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا ترکا بیشتر زناشونو دوس دارن اهمیت نده بگو دفعه دوم که شوهر کردی ترکشو انتخاب نکن اتفاقا ترکا ...

به قرآن شوهرم تو جمع قربون صدقه ام رفته تا حالا نمیدونم چرا هیچکی باور نداره همه فکر میکنن کمه دوست داشتنش حتی خودم 😪

2731
2740
من میگم منظورش همه بود یعنی پدرش برادرشوهرم داماد خواهرشوهرم ولی بیشتر منظورش شوهرم بود بیخیال خدا ج ...

شاید از حسادتش گفته،شایدم توقع نداشته شما حرف ازدواج کردنشو پیش بکشی خواسته تلافی کنه،در هر صورت خودتو ناراحت نکن،دوس داشتن شوهرت با حرف اون کم نمیشه.

اصلا معلوم نیست چی نوشتی

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
شاید از حسادتش گفته،شایدم توقع نداشته شما حرف ازدواج کردنشو پیش بکشی خواسته تلافی کنه،در هر صورت خود ...

آخه من گفتم من سرویس میخرم گفت من دوست ندارم منم گفتم خب تو دختری ، دخترونه خریدی گفتم اگه ازدواج کرده بودی هم دوست نداشتی سرویس بندازی گفت نه 

آخه سنش ۳۰ به بالاس یه وقت دلش می شکنه من مثله اونا نیستم راحت دل بشکونم انشاالله با یه ترک ازدواج م ...

تو همه زبونا هست مادرشوهر من ترکه اما عاشق دختر بود هی میگفت دختر باشه الان میکیه دومی ام بیار اما دختر بیار 😂😂اما مامان خودم در تلاش بود پسر بیاره بابامم ترکه عاشق دختر بود کلا نمیشه گفت زمانه خیلی عوض شده اون ذهنیت قدیم دیکه زیاد رواج نداره من خودم راضی ام شوهرم ترکه چون اداهای فارسا به دلم نمیشنه اما دلیل بد بودنشون نیس