2737
2734
عنوان

دعوا امروزم تو پارک😐😐😐😐😐😐😐

5074 بازدید | 160 پست

نمیری چه آدمایی که نمیبینی.امروز تو ین گرما و با زبون روزه کفتم بچمو ببرم پارک با باباش😥😥😥

پسر من خیلی بد لجه سوار تاپم میشه خیلی سخت پیاده میشه یه ۱۰ دقیقه بود رو تاب نشسته بود ۴ تا تاب بود که اونا هم اندازه پسر من سوار تاب بودن😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یهو دیدمیه آقایی اومد گفت با لحن تند سریع تر پسرتو پیاده کن دخترم سوار بشه گفتم یکی دو دقیقه وقت بدید پسرم یکم بد لجه یکم دیگه پیاده میشه بعد با ی لحن بد گفت بزن تو گوشش پیادش کن گفتم اصولای تربیتی شما با مال ما فرق داره

خخخخ اخ جوووون دعوا 

زدی یا خوردی اسی؟

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
یهو دیدمیه آقایی اومد گفت با لحن تند سریع تر پسرتو پیاده کن دخترم سوار بشه گفتم یکی دو دقیقه وقت بدی ...

😐😐😐

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
2738

بعد دیدم زنش اومد گفتم پیادش کن ببینم یه نر و ماده میزنم تو گوش پسرتا😐😐😐فکر کن پسر دو سالمو میخواست بزنه.منم گفتم پسر منو بزنی؟گفت گوه نخور زر نزن پیادش کن😐😐😐

یهو دیدمیه آقایی اومد گفت با لحن تند سریع تر پسرتو پیاده کن دخترم سوار بشه گفتم یکی دو دقیقه وقت بدی ...

اقاهه پریود بوده😒😩😩😐

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
بعد دیدم زنش اومد گفتم پیادش کن ببینم یه نر و ماده میزنم تو گوش پسرتا😐😐😐فکر کن پسر دو سالمو میخوا ...

وااااایی کله م آتیش گرفت

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2706