2733
2739
عنوان

دعوا امروزم تو پارک😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5074 بازدید | 160 پست
باور کن اگه خود همینا بودن تو اون شرایط خیلی بدتر از این رفتار میکردن الان همینا بیخودی جبهه گرفتن.ش ...

👍👍👍

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بچمو درست تربیت میکنم و بعدش میبرم پارک سوار تاب میکنم  کسی هم گفت پایین بیار میگم باشه و پ ...

منم اول به بچم مکان و وسایل عمومی و یاد میدم بعد میبرم استفاده کنه اگه نمیفهمه خب حتما سنش هنوز نرسیده به استفاده از وسیله عمومی. من اگه بودم خودم بچتو پیاده میکردم بدون دعوا با شما حتی. 

تو رو خدا پستا رو خل بخونین شوهرم با فاصله خیلی زیاد تو ی معازه ای بود 

فهمیدم عزیزم منظورم این بود یهو از دور دیده شما دارین دعوا میکنید

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
منم اول به بچم مکان و وسایل عمومی و یاد میدم بعد میبرم استفاده کنه اگه نمیفهمه خب حتما سنش هنوز نرسی ...

زده طرف و داغون کرده نیششم بازه

حالا طرف میزدش چکار میکرد 😳

بهونه شم چیه بچه م بد لجه !

لجباز بگو بره دیگ !بد لج!

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
2740
اخ فدات بشم.😥😥

خدا نکنه بانو

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
زده طرف و داغون کرده نیششم بازه حالا طرف میزدش چکار میکرد 😳 بهونه شم چیه بچه م بد لجه ! لجباز بگ ...

شما معلوم و حالید با طرز حرف زدنتون.شما وایسا عین منگولا کتک بخور.کتک خورت ملسه فکر کنم

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
پیاده میکردی موقع رفتن میگفتی جفتتون تاب رو بکنید تو         کو نتون و تو خ ...

اعصاب نداریا خخخ

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤