2737
2734
عنوان

دعوا امروزم تو پارک😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5074 بازدید | 160 پست

نمیدکنم چرا من از بچه هایی که سوار تاب میشن و پیاده نمیشن دیگه و گریه و کولی بازی درمیارن ،،،،اینقد بددددددددددددم میاد

خب تاب مال همه اس دیگه

به زور هم شده باید پدر یا مادرش پیاده اش کنن تا یاد بگیره

یهو دیدم گارد گرفته منو بزنه هی راه به راهم میگفت گوه نخور کثافت بیشعور😑😐😐منم که دیدم میخواد بزنت ...

🤣🤣🤣🤣🤣

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه کلی حرص خوردم خد لعنتش کنه وحشی رو اصرار داشت که با کتک بچمو پیاده کنم .گفتم اگ اینجوری دخترتو کتک بزن که سوار تاب نشه😆

من چادریم بهمم گفت ریدم تو چادرت😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2731
خلاصه کلی حرص خوردم خد لعنتش کنه وحشی رو اصرار داشت که با کتک بچمو پیاده کنم .گفتم اگ اینجوری دخترتو ...

نمیدونسته ب کجات برینه اسمه چادرو اورده

ب دل نگیر😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
یهو دیدم گارد گرفته منو بزنه هی راه به راهم میگفت گوه نخور کثافت بیشعور😑😐😐منم که دیدم میخواد بزنت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣دمتگرم راضیم ازت

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2740
نمیدکنم چرا من از بچه هایی که سوار تاب میشن و پیاده نمیشن دیگه و گریه و کولی بازی درمیارن ،،،،اینقد ...

درسته ولی اول باید اصول تربیتی پدر مادر درست بشه بنظر شما اگر اروم و با احترام ب ایشون میگفت ایشون بچشو پیاده نمیکرد؟فوقش یکی دو دقیقه معطلیه !ب بچه وقتی میتونید این چیزا رو اموزش بدید ک اول احترام رو یاد بگیره ک هم احترام ببینه هم احترام بزاره

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
خلاصه کلی حرص خوردم خد لعنتش کنه وحشی رو اصرار داشت که با کتک بچمو پیاده کنم .گفتم اگ اینجوری دخترتو ...

میگفتی ریدم توموهاتو شالت ج.نده خانم اه حرصم گرف

کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  
شوهرتو بگو بیاد من حرف دارم باهاش  مگه شیر بلال بودی اونجا ؟😐

چشای طرفو از کاسه در اورده دیگ چکار قرار بود بکنه ک نکرده😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2706