2737
2734
عنوان

برادر شوهر بیشعور 🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 56 پست
سخت نگیر .یه دلخوری کوچیک هست

واقعا وقتی میگه شعور هم خوب چیزیه من سخت نگیرم؟

از اول ازدواجمون اذیت کردن من خنگ نمیفهمیدم تو سایت ک عضو شدم فهمیدم که رویمو عوض کردم ناراحتم چرا جوابشون ندادم قبلا 

برادرشوهر منم اونجوریه منم یه بار گفتم اجازه بدید پدر مادرش تربیتش کنن یه بارم گفتم تو جیزی که تجربه ...

اخه داد زد شوهرمم کلا آدم حاظرجوابی نیست کسی به خودش هم حرف بزنه من جواب میدم.میگه کلا یه دقیقه هم نمیشه بحث من چطور فکر کنم اخه جواب مناسب پیدا کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه یه بارواسه همبشه جلوش وایستاچراشوهرت چیزی نمیگه بهش فضول خودتوبچت کم برین 

گفتم دیگه شوهرم بلد نیست

مادرشوهرم اینا طبقه بالان خونه باشن هر روز به شوهرم زنگ میزنن بچه رو بیار ببینیم

دیگه نزارم ببره؟

اخه داد زد شوهرمم کلا آدم حاظرجوابی نیست کسی به خودش هم حرف بزنه من جواب میدم.میگه کلا یه دقیقه هم ن ...

به یه ورتم نگیر انگار نه انگاب کسی صحبت میکنه کاری که صلاح انجام بده اصلا خودت و به زن به اون راه چند بار تکرار کنی خودش زر نمیزنه

2742
میخاست بگی شعوریعنی اینکه توکارکسی دخالت نکنی بیشعور

اصلا از این انتظار نداشتم مامان باباش از این آدم ها هستن خودش فکر نمیکردم باشه 

فکر کن من باردار ماه هشتم استراحت مطلق بودم دکتر گفت یکی پیشش باشه مادر من شاغله شوهرم گفت میزارمت پیش مامانم که تنها نباشی به بچه رحم کن.من رفتم اونجا مادر شوهر پدر شوهر دوتایی افتادن سر من که چرا خونه تمیز نمیکنی غذا نمیپزی اینا پس شوهرت برا چی ازدواج کرده بده زن دوم بگیره؟البته که من‌ شوهرم اومد انداختمش به جونشون ولی دلم هست هنوز تو تنهایی بارداری اشک ریختم تا بیاد

گفتم دیگه شوهرم بلد نیست مادرشوهرم اینا طبقه بالان خونه باشن هر روز به شوهرم زنگ میزنن بچه رو بیار ...

نه دیگه اینطوری که نزارین اونوببره فک کنم مشکلاتتون بیشترشه

ولی بامادرشوهرت اگه خوبی صحبت کن به پسرش بگه

من برادرشوهرم میومدخونمون مثلااتاق شخصیه دیگه میرفت اونجابعدرعتم به مادرشوهرم گفتم اونم بهش گفت

ولی برادرشوهرمنن دخالت میکنه چنداخم کردم جمع کردخودشو

به یه ورتم نگیر انگار نه انگاب کسی صحبت میکنه کاری که صلاح انجام بده اصلا خودت و به زن به اون راه چن ...

نمیدونم والا 

الان یعنی برم آدم حسابش نکنم؟

بنظرت شوهرم رو پر کنم که داداشش رو بیاره معذرت؟شاید بیاره ولی خب خجالت میکشه 

2740
اصلا از این انتظار نداشتم مامان باباش از این آدم ها هستن خودش فکر نمیکردم باشه  فکر کن من بارد ...

وای خدابهت رحم کنه فکرکردم مامان بباش باشعورن نگوایناهمشون همینطورن

ولی حرف پدرمادرشوهرومیشه تحمل کرداولی خواهرشوهربرادرشوهروننه

نه دیگه اینطوری که نزارین اونوببره فک کنم مشکلاتتون بیشترشه ولی بامادرشوهرت اگه خوبی صحبت کن به پسر ...

برادر شوهر من ۳۰ سالش بچه نیست که نفهمه خودم ۲۵

با مادرشوهرمم خوب نیستم.جوگیره یه روز مادر ترزا میشه یه روز شمر

وای خدابهت رحم کنه فکرکردم مامان بباش باشعورن نگوایناهمشون همینطورن ولی حرف پدرمادرشوهرومیشه تحمل ک ...

باز خدا رو شکر خواهرشوهر ندارم

مادرشوهزمم کاری کنه به شوهرم میگم یا از طرفش معذرت میخواد یا تذکر میده به مامانش

نمیدونم چیکار کنم باهاشون اخه ماددشوهرم ار اون ظرف گاهی جو میگیره خوب میشه لطف میکنه تو بارداری دو سه بار اومد ظرف ها رو که خیلی مونده بود شست 

اخه تو بارداری دکتر گفت زیاد سرپا واینستم اخراش خطری شده بود 

خونشون نرو شوهر و بچه ات دوتایی برن. سرسنگین باش.

بیشتر راهنمایی کنین خانوما

چطوری سیاست کنم شوهرم رو بگیرم طرفم؟

بهش گفتم میخواستم بگم اره خوبه حیف که تو نداری ولی بخاطر تو نگفتم.اونم گفت مرسی 

اصلا از این انتظار نداشتم مامان باباش از این آدم ها هستن خودش فکر نمیکردم باشه  فکر کن من بارد ...

پروزه ات چیه؟

چه کاری انجام میدی؟

ببین نمیشه کلا بگی تو بچه داری من نظر ندید 

چون اون ها هم خون این بچه هستند 

از دلسوزی میگن وگرنه براشون مهم نبود 

به جای بحث یه باشه بگو و تمام 

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706