2737
2734
عنوان

برادر شوهر بیشعور 🤨

1058 بازدید | 56 پست

من یه پروژه کامپیوتری دارم از قبل عید بهم داده شده و بعد عید باید آماده می بود ولی هنوز نرسیدم انجام بدم چون تا لپ تاپ رو باز میکنم پسرم میزنه تو سر لپ تاپ و شوهرم باید بچه رد نگه داره من انجام بدم.شوهرمم استخدامی قبول شد و درگیر مصاحبه و پی گیری ها و کاغذبازی هاش بود شرکت دوستش هم میره بعدازظهرها که حقوق درست حسابی نداره.حالا من بعد عید هی بهش میگم بچه رو نگه دار انجام بدم هر دفعه یه کاری.پدرشوهرمم شالیزاری داره چند روز هم رفته اونجا کمک حالا سرما خورده.منم باید تحویل بدم پروژه رو انگار نه انگار عصبی شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از صبح که بیدار شدم همه کار کردم بچه رو رسیدم که اسهال بود برا صبحانه نون گرفتم براش سوپ گذاشتم که چون طبقه بالای خونمون خونه مادر شوهره برادرشوهرم تنهاست فعلا برا اونم فرستادم.بعد هم شوهرم رفت دکتر و اومد خوابید کل مدت بچه بغلم بود که بیدارش نکنه از کمر افتادم اینم بگم امروز ظهر پری شدم و روز اولم خیلی سخته درد و خونریزی شدید.برا شام رفتیم بالا به خواست شوهرم چون کولرمون خرابه و اون گرمش بود همش.شام سیب زمینی تخم مرغ آب پز کردم با بچه که همش باید میگرفتم چیزی رو برنداره و شوهرمو بیدار نکنه.سر سفره به بچه سیب زمینی آب پز دادم واسه بی مزگیش نخورد یه کوچولو در حد نقطه سس زدم که مزه بگیره بخوره.برادرشوهر با لحن و صدای بلند که نکن نده بهش لااقل جلوی من نده حالا بچه هم گشنه همش نق میزنه من خسته و بی اعصاب گفتم بابا بچه خودمه گفت نه نباید بدی گفتم باشه پس تو هم ازدواج کردی بچه دار شدی من حرف زدم ناراحت نشو.بلند شد بدغذا رقت تو اتاقش گفت شعور هم خوب چیزیه گفتم واست متاسفم پاشدم رفتم خونم

الانم اومدم خونه مامانم بچمو شام بدن من استراحت کنم

اینم بگم خیلی وقتا دخالت میکنه مثلا من که نمیتونم کل روز با بچه هستم خونه اونا خم میریم گاهی با بچه تمام وقت بازی کتم یک دقیقه میشینم بچه برا خودش توپ بازی میکنه میگه چرا حواست به بچه نیست نمیفهمه واقعا نمیشه کلا سرپا بود

حالا شما بگید ری اکشن در چه حد خوبه

کلا خونشون نرم شوهر و بچه دوتایی برن؟

بچه رو هم نفرستم شوهرم تنها بره؟

یا شوهرمم دیکه نزارم بره

2738
چه بد.اینطور برای دفعه بعدروتون حساب نمیکنند

دقیقا 

از این ناراحتم کار من اگر انجام بشه پول نقده ولی کار شرکت دوستش نه.اون بچه رو دو روز نگه نمیداره من پول در بیارم.البته از رو حسادتش نیست تنبله تو بچه داری 

مثلا میگم بچه رو نگه دار من ظرف بشورم میگه نه من میشورم تو خودت نگه دار 

برادرشوهر منم اونجوریه منم یه بار گفتم اجازه بدید پدر مادرش تربیتش کنن یه بارم گفتم تو جیزی که تجربه ندارید نظر ندید دیدم اینا آدم نمیشن کلا خودم و زدم به بیخیالی انگار کسی حرف نمیزنه اونا فقط ور میزنن

هندزفزی بزار عزیزم

از بدبختی لپ تاپ خرابه همه چیش.هندزفری هدفون هیج کدوم بهش نمیخوره باتریشم خرابه ولی باید چند تا پروژه تحویل بدم که بتونم یه لپ تاپ جدید بخرم که متاسفانه انگار یکیشم نمیشه

2706