2733
2739
عنوان

نامزدم رفت😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2383 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک هات رو خوندم  خدایی خیلی غرورت رو له میکنه  من باشم با تجربه الانم ، راحت میارمش ک ...

خیلی غرورمو له کردم 

قبول دارم اشتباه کردم ولی این حق من نبود 

بعد دوهفته ک دیدمش بهش میگم با مشاور صحبت کردم گفته چجوری میتونی با کسی باشی ک اینقدر راحت ازت میگذره و حرف همه رو باور میکنه جز تو

2731
خب پس برمیگرده دلتو نگران نکن  دو هفته تحمل کن  البته خیلی هم فکر کن

اخه یسال پیش ک جداشدیم مثل الان من مقصر نبودم  ولی الان من اینکارو کردم و اون سرد شده  ولی اونموقع توی اوج علاقش از هم جداشدیم

اخه یسال پیش ک جداشدیم مثل الان من مقصر نبودم  ولی الان من اینکارو کردم و اون سرد شده  ولی ...

مگه الكيه كه به خاطر يه موضوع پيش پا افتاده سرد بشه 

اين فقط و فقط يه بهانه ست 

اخه یسال پیش ک جداشدیم مثل الان من مقصر نبودم  ولی الان من اینکارو کردم و اون سرد شده  ولی ...

عزیزم دوس پسر منم خیلی حساسه مثلا یه بار باهاش قهر بودم منم رفتم بیرون و بهش نگفتم وقتی فهمید کلی دعوا کردیم و تا مرز جدایی رفتیم 

گفت این رابطه فایده نداره اما من قبول نکردم حدا شیم چون تواناییش رو ندتشتم 

2740
عزیزم دوس پسر منم خیلی حساسه مثلا یه بار باهاش قهر بودم منم رفتم بیرون و بهش نگفتم وقتی فهمید کلی دع ...

خب ولی من الان قبول کردم ینی اشتباه کردم 

میگن ک بهونس😔

ینی رفتنش علت دیگه ای داره؟

بعد از اين دو هفته مشخص ميشه 

اگه نتونه و برگرده شايد خواسته تنبيهت كنه  

در هر صورت اصلا خودتو نباز و فقط بهش فرصت بده با خودش به نتيجه برسه 

2706